Testy domowe dla antygenu Nevada COVID-19 nie są objęte wycofaniem przez FDA

RENO, NV (Colo) – Liderzy zdrowia w Nevadzie powiedzieli we wtorek, że a Przypomnienie sobie czegoś Niektóre domowe testy na antygen COVID-19 nie wpływają na testy wymagane w stanie Nevada.

W styczniu ACON Laboratories zidentyfikowało dystrybucję w USA podrobionego, nieautoryzowanego, oszukańczego i niewłaściwie markowego produktu o nazwie handlowej „Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test (Self Test).

Urzędnicy Nevady powiedzieli, że ACON Laboratories nie importuje testów noszących tę nazwę do Stanów Zjednoczonych, ponieważ są one dopuszczone do sprzedaży tylko w Europie i na innych rynkach, pod znakiem CE (dyrektywa bezpieczeństwa Unii Europejskiej).

Na początku roku Nevada zażądała łącznie 588 216 napływówelastyczny™ Testy domowe antygenu COVID-19. Pierwsze materiały zostały rozesłane do partnerów społeczności.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej inicjatywy testowania i znaleźć lokalizację dystrybucji w pobliżu, odwiedź Nevada Health Response . Strona testowa witryny. Witryna będzie aktualizowana co tydzień w poniedziałek, aby pokazać dostępność partii testowej.

Aby zamówić bezpłatne domowe testy COVID-19, odwiedź www.covidtests.gov. Istnieje limit jednego wniosku na gospodarstwo domowe, każdy wniosek zawiera cztery indywidualne egzaminy i zostanie dostarczony przez USPS.

Aby zlokalizować test na COVID-19 w klinice, odwiedź https://www.nvcovidfighter.org/find-testlub zadzwoń pod numer 1-800-401-0946 od 7:00 do 20:00, siedem dni w tygodniu.

Copyright 2022 KOŁO. Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Hindenburg sprzedaje skargi indyjskiej grupy Adani, powołując się na problemy związane z zadłużeniem i księgowością

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *