Bitcoin Bearish Strategist w 2022 roku wydaje nowe ostrzeżenie dla handlowców kryptowalut

Ostrzega analityk, który poprawnie opisał tegoroczny krach Bitcoina BTC Właściciele twierdzą, że na horyzoncie zbliża się wydarzenie przekazania kryptowaluty Kingowi.

Pseudonimowy analityk znany w branży jako Capo mówi swoim 692 200 obserwującym na Twitterze, że Bitcoin nadal wykazuje oznaki słabości.

Podczas gdy bykom Bitcoina udało się wywołać rajd z obecnego dołka na rynku niedźwiedzia około 15 700 USD, Capo twierdzi, że ostatnie odbicie jest zauważalnie mniejsze w porównaniu z poprzednimi maksimami Bitcoina od czerwca.

„Każdy skok jest mniejszy. Niższe dołki i niższe szczyty. Wsparcie staje się oporem. 12 000 $ działa jak magnes.”

Źródło: Capo/Twitter

W chwili pisania tego tekstu Bitcoin zmienia właściciela za 16 840 USD. Przejście do celu Capo wynoszącego 12 000 $ wskazuje na 28% spadek Crypto King.

Kapo też On mówi Możliwe, że inwestorzy nie są gotowi na niedźwiedzi ruch w dół.

„Po prostu przeczytaj komentarze tutaj, a otrzymasz drugie potwierdzenie (pierwsze to analiza i wskaźniki), że większość ludzi jest uwięziona powyżej 17 000 $ lub więcej i nie może znieść kolejnej kropli. Jak powiedziałem wcześniej, większość ludzi nie jest gotowa na to, co nadchodzi i to pokazuje.”

on jest Dodać Obecne środowisko handlu kryptowalutami i giełdą wydaje się tworzyć „idealny scenariusz odpowiedniej kapitulacji”.

„Giełda krwawi, altcoiny przełamują kluczowe wsparcie, indeksy wskazują spadki, a byki są w euforii z powodu małych pomp”.

Patrząc na giełdę, Capo mówi, że S&P 500 (SPX) nadal znajduje się w trendzie spadkowym po uwzględnieniu diagonalnego oporu.

„Wyraźny retest niedźwiedzi. Minus jest nienaruszony. ”

obrazek
Źródło: Capo/Twitter

Handlowcy obserwują wyniki SPX, ponieważ słaby wskaźnik wskazuje, że inwestorzy zachowują ostrożność w stosunku do bardziej ryzykownych aktywów, takich jak akcje i kryptowaluty.

Nie przegap – Subskrypcja Otrzymuj zaszyfrowane alerty e-mail dostarczane bezpośrednio do skrzynki odbiorczej

sprawdzać obniżka

Podążaj za nami Świergoti Facebook i kabel

Przeglądaj Codzienna mieszanka czatu

Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości

READ  Riot Games zwalnia ponad 500 pracowników

& nbsp

Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem jakichkolwiek inwestycji wysokiego ryzyka w bitcoiny, kryptowaluty lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje transfery i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, ponosisz na własną odpowiedzialność. Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedawania żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani też nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl angażuje się w marketing afiliacyjny.

Wyróżniony obraz: Shutterstock / Roman Sakhno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *