Bitcoin spada poniżej 62,5 tys. dolarów, gdy wskaźnik trendu BTC CoinDesk staje się neutralny

Bitcoina (btc) Spadł o prawie 4%, notując poniżej 62 500 dolarów we wczesnych godzinach azjatyckiego dnia roboczego, podczas gdy Ethereum… (eter) Jego notowania przekraczają 3000 dolarów.

Indeks CoinDesk 20, będący miarą największych i najbardziej płynnych aktywów cyfrowych na świecie, notowany jest po cenie 2139, co oznacza spadek o 4%.

Wskaźnik trendu Bitcoin (BTI) CoinDesk Indicators zmienił się z trendu wzrostowego na neutralny, wskazując słaby impuls wzrostowy. BTI to codzienny sygnał, który przekazuje kierunek i siłę trendów cenowych Bitcoina za pomocą algorytmu zaprojektowanego do tego celu.

Bitcoin BTI znajduje się w strefie trendu wzrostowego lub znacznej strefy trendu wzrostowego od października 2023 r., kiedy pojawiły się wstępne doniesienia, że ​​główni zarządzający funduszami byli w końcowej fazie rozmów z Komisją Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) na temat wprowadzenia tokena typu spot bitcoin będącego przedmiotem obrotu giełdowego. Fundusze notowane na giełdzie (ETF).

Wskaźnik trendu Ether również stał się neutralny.

Pokaż dane rynkowe Że 15 kwietnia nie było żadnych wypływów z żadnego innego ETF-u Bitcoin, z wyjątkiem GBTC.

Całkowity napływ środków w zeszłym tygodniu wyniósł ujemne 82,5 miliona dolarów, z czego większość pochodziła z odpływu GBTC.

„Pomimo pogorszenia koniunktury wolumen obrotu pozostał wysoki, a fundusze ETF BTC Spot odnotowują tygodniowy wolumen obrotu na poziomie około 16,2 miliarda dolarów, średnio 3,2 miliarda dolarów dziennie” – powiedział Matteo Greco, analityk ds. badań w Fineqia, w notatce udostępnionej CoinDesk. „Skumulowany wolumen obrotu od momentu powstania wynosi około 212 miliardów dolarów, przy średnim dziennym wolumenie obrotu wynoszącym około 3,3 miliarda dolarów”.

„Pomimo rekordowych wyników na rynkach akcji i kryptowalut, które mogły pomóc tymczasowo złagodzić presję na obniżenie cen, ceny towarów używanych… [for watches] „W pierwszym kwartale kontynuowaliśmy sekwencyjne spadki” – czytamy w raporcie. Uważamy, że jest zbyt wcześnie, aby stwierdzić, że rynek zegarków wtórnych zmierza w stronę rychłego ożywienia.

READ  Wydobycie kryptowalut może utrudnić walkę ze zmianami klimatycznymi: Biały Dom

W raporcie jako przyczynę utrzymujących się niskich cen rynkowych podaje się wysoki poziom zapasów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *