Blake Lively przeprasza za kpiny Kate Middleton z jej niepowodzenia w Photoshopie

Aktorka i przedsiębiorczyni Blake Lively stwierdziła, że ​​„przestraszyła się”, żartując o „porażce Photoshopa” Kate Middleton – a przeprosiny nadeszły po tym, jak księżna Walii potwierdziła w piątek, że przeszła leczenie raka.

„Jestem pewna, że ​​nikogo to dzisiaj nie obchodzi, ale czuję, że muszę to przyznać” – Lively powiedziała w wiadomości, którą umieściła w piątek na swoim koncie na Instagramie. „Napisałem absurdalny post o szaleństwie „Photoshop zawiódł” i o mój Boże, ten post mnie dzisiaj zawstydził. Przepraszam. Zawsze przesyłam wszystkim miłość i najlepsze życzenia”.

15 marca Lively opublikowała komediowo obrobione zdjęcie promujące swoją linię napojów Betty Buzz, przedstawiające ją siedzącą przy basenie z puszką Betty Booze z powiększonym kciukiem i cytryną unoszącą się nad jej głową. w Wpis na Instagramie został już usunięty„Jestem bardzo podekscytowana możliwością udostępnienia nowego zdjęcia, które właśnie dzisiaj zrobiłam, aby ogłosić cztery nowe produkty @bettybuzz i @bettybooze! Teraz już wiesz, dlaczego zostałam MIA” – napisała Lively.

Było to nawiązanie do zniekształceń wizualnych na zdjęciu opublikowanym 10 marca przez rodzinę królewską, przedstawiającym Middleton z trójką dzieci, co skłoniło Associated Press i inne agencje informacyjne do wycofania zdjęcia ze swoich serwisów. „Jak wielu fotografów-amatorów czasami eksperymentuję z montażem” – przyznał później Middleton. Kontrowersje doprowadziły do ​​gorączkowych spekulacji na temat przedłużającej się nieobecności Middletona w oczach opinii publicznej. Wśród teorii spiskowych na temat miejsca pobytu księżniczki celebryci, w tym Jimmy Kimmel i Jamie Lee Curtis, wezwali ludzi do poszanowania prywatności Middleton.

W oświadczeniu wideo opublikowanym w piątek Middleton oświadczyła, że ​​diagnozę raka ustalono po operacji jamy brzusznej, a obecnie znajduje się na „wczesnej fazie” chemioterapii zapobiegawczej. „To było bardzo trudne kilka miesięcy dla całej naszej rodziny, ale miałem wspaniały zespół medyczny, który wspaniale się mną zaopiekował, za co jestem bardzo wdzięczny” – Middleton powiedział w nagraniu wideo.

READ  Wyrzuty sumienia Chrisa Hemswortha za Thora, biorącego na siebie winę za niepowodzenie

Oto przeprosiny Lively, które zamieściła w Instagram Stories:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *