Blazers podpisują wieloletni kontrakt z Jeramim Grantem

Jerami Grant i Portland Trail Blazers osiągnęli porozumienie kontraktowe, które zapewni wolnemu agentowi przewagę w Portland. Nowa umowa jest warta 160 milionów dolarów w ciągu pięciu lat. Ponowne podpisanie umowy z Grantem było jednym z pierwszych punktów porządku dziennego na liście rzeczy do zrobienia agencji bezpłatnych w Portland. Nie byli w stanie wygenerować przestrzeni na suficie, zwalniając ją. Teraz mają dobry początek i utrzymują przyszłe aktywa handlowe, jeśli zajdzie taka potrzeba.Shams Al-Shaarani, sportowiec, przekazał wiadomość:

Wolny napastnik Jerami Grant i dyrektor generalny Klutch Sports, Rich Paul, uzgodnili pięcioletni kontrakt o wartości 160 milionów dolarów na powrót do Portland Trail Blazers, podają źródła. @pracownik @stadion.

Blazers przejęli Granta od Detroit Pistons W lipcu 2022 r. wymieniono jeden wybór w pierwszej rundzie i dwa typy w drugiej rundzie. Pistons byli gotowi rozstać się z wszechstronnym napastnikiem z powodu obaw, że nie podpisze z nimi ponownie kontraktu, gdy nadejdzie kolej.

29-latek notował średnio 20,5 punktu, 4,5 zbiórki i 2,4 asysty, rzucając 47,5% z parkietu, co stanowi rekord w karierze 40,1% z łuku za trzy punkty podczas swojego inauguracyjnego sezonu w Portland. Rozpoczął 63 gry, średnio 35,7 minuty na mecz.

Teraz, gdy Blazers mają Granta na swoim koncie, mogą skupić się na kolejnych bezpłatnych zadaniach agencji. Będą musieli zdecydować, czy i jak skorzystać z wyjątku średniego szczebla (do 12,4 mln USD) i/lub wyjątku półrocznego (do 4,5 mln USD), co obejmuje decyzję o ograniczeniu wynagrodzenia do podatku od luksusu . Oczekuje się również, że Blazers zbadają rynek komercyjny, starając się kontynuować budowanie wokół gwiazdy franczyzy Damiana Lillarda. Ponowne podpisanie umowy Grant było pierwszym krokiem w trwającym letnim procesie.

Czytaj więcej

READ  Dodgers umieścił Claytona Kershawa na liście rannych, przywrócił Chrisa Taylora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *