Blue Ivy (12 l.) wygląda szykownie na gali Grammy 2024 w białej sukience i szpilkach

moda

Blue Ivy wystąpiła na scenie ze swoim słynnym ojcem Jayem-Z podczas ceremonii rozdania nagród Grammy 2024.Obraz drutu

Blue Ivy Carter podąża współczesnymi śladami swojej rodziny.

Podczas gali rozdania nagród Grammy 2024 12-latka pojawiła się na widowni w Crypto.com Arena wraz ze swoimi słynnymi rodzicami Beyoncé i Jayem-Z.

Podczas gdy rodzina porzuciła czerwony dywan, nastolatka zaprezentowała się w białej sukience midi Vivienne Westwood, wychodząc na scenę wraz z ojcem, który otrzymał nagrodę Dr. Dre Globalny wpływ.

Na imprezę zrezygnowała ze szpilek, zamiast tego założyła swoją bajkową sukienkę i białe szpilki. Buty LaRoad Dolly (475 USD) i pasujące sprzęgło.

Raper żartobliwie nazwał kubek gramofonowy „kubkiem niekapkiem” Blue, co było nawiązaniem do jego pseudonimu. List akceptacyjny 2014po czym dodała: „Blue jest już dorosła i nie pije już kubków-niekapków – i ma swoje własne nagrody Grammy”.

Ze swojej strony Beyoncé przywitała ich z publiczności w kowbojskim kapeluszu Louis Vuitton oraz haftowanych spodniach i marynarce – ta ostatnia była dopasowaną wersją spodni prosto na wybieg, które Pharrell zaprojektował w zeszłym miesiącu.

Blue Ivy w białej sukience
Do stylizacji dobrała buty Larroude. Reutera
Blue Ivy na widowni podczas rozdania nagród Grammy
Słynna rodzina gościła wieczorem na czerwonym dywanie. Reutera

Występ na gali Grammy nastąpił po tym, jak duet nie pojawił się z nieznanych powodów na corocznej imprezie poprzedzającej rozdanie nagród Clive’a Davisa w sobotni wieczór – chociaż Jay-Z był w piątek gospodarzem własnej imprezy, w której uczestniczyli tak głośni goście, jak Kim Kardashian i Odell Beckham Jr.


Więcej informacji w stylu Page Six…


Wręczenie nagród następuje także po kilku miesiącach ciężkiej pracy Blue Ivy, która zaprezentowała swoje ruchy taneczne, towarzysząc matce podczas trasy koncertowej „Renaissance”.

Zachwyciła nawet na premierze trasy w Londynie, gdzie duet matka-córka zdecydowała się na czarne sukienki.

READ  Cywilne ławy przysięgłych Billa Cosby'ego będą musiały wznowić obrady po prawie wydaniu werdyktu

Chociaż żadna z nich nie była nominowana podczas tegorocznej ceremonii, Blue Ivy została drugą najmłodszą zdobywczynią nagrody Grammy w historii w 2021 roku, kiedy wraz z Beyoncé odebrały do ​​domu nagrodę za najlepszy teledysk do utworu „Brown Skin Girl”.
Załaduj więcej…

https://pagesix.com/2024/02/04/style/blue-ivy-looks-elegant-at-grammys-2024-in-white-dress-and-chunky-booties/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign =lokalizacja%20przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *