Bob’s Stores zamyka wszystkie swoje sklepy po prawie 70 latach działalności

Christopher Triplaar/Alamy Zdjęcie

Sklepy Bob’s, które mają lokalizacje w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych, ogłosiły zamknięcie.


Nowy Jork
CNN

Bob’s Stores, dyskont zlokalizowany na północnym wschodzie, zamknął swoje podwoje po siedmiu dekadach działalności.

Firma niedawno złożyła wniosek o ochronę przed upadłością na podstawie rozdziału 11, w wyniku czego wkrótce na stałe zamknie wszystkie 21 oddziałów. W nadchodzących tygodniach będzie także sprzedawać swoje zapasy.

„Żałujemy, że nasza sytuacja finansowa wymusiła likwidację Bob Stores” – stwierdził w oświadczeniu Dave Barton, prezes Bob Stores. komunikat prasowy„Bob jest cenionym zwolennikiem naszych lokalnych społeczności od prawie 70 lat i wiemy, że nasi klienci pamiętają nas jako osoby towarzyszące w najważniejszych momentach ich życia”.

Połowa sklepów Boba znajduje się w Connecticut, a pozostałe w Massachusetts, New Hampshire, New Jersey, Nowym Jorku i Rhode Island. Wszystkie sklepy oferują duże rabaty na wszystko, co sprzedaje firma, od butów po odzież. Według Boba rabaty wahają się od 30% do 70%.

„Namawiamy klientów, aby wcześniej odwiedzili najbliższy oddział Boba, aby w pełni skorzystać z najlepszego wyboru przecenionych towarów, zanim ich zabraknie” – stwierdziła firma. Karty podarunkowe można wykorzystać jeszcze do 14 lipca.

Sklepy Bob’s rozpoczęły działalność w 1954 roku w Connecticut, kiedy pierwotnie nosiły nazwę „Bob’s Surplus”. Została przejęta przez Marshalls i TJX, spółkę-matkę TJMaxx, w 2003 roku, a pięć lat później sprzedana firmom private equity. W 2022 r. Sklepy Bob’s zostały zamknięte. Sprzedany Do grupy medialnej GoDigital.

Bob dołączył do rosnącej liczby Bankructwa detaliczne W 2024 r. ze względu na wolniejsze wydatki konsumpcyjne i wyższą inflację.

READ  Ogromny kampus Google w San Jose jest zawieszony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *