Książę Harry i Meghan Markle „próbują kupić szacunek opinii publicznej” nagrodami po nominacjach do ESPYS: ekspert

Komentator królewski oskarżył księcia Harry’ego i Meghan Markle o „zbieranie trofeów”, aby „kupić szacunek opinii publicznej”.

39-letni książę Sussex został laureatem nagrody Pat Tillman Service Award podczas gali ESPY 2024 za swoje doświadczenie wojskowe i pracę na Igrzyskach Invictus.

Ogłoszenie wywołało zdziwienie wielu osób, w tym matki zmarłej mistrzyni, Mary Tillman, która skrytykowała ESPN i stwierdziła, że ​​nie konsultowano z nią tej decyzji.

Komentator królewski oskarżył księcia Harry’ego i Meghan Markle o „zbieranie trofeów”, aby „kupić szacunek opinii publicznej”. Reutera

Ekspert królewski Kinsey Schofield skrytykował księcia i księżną Sussex za ich obsesję na punkcie „zbierania trofeów”, twierdząc, że opinia publiczna „przejrzy” decyzję ESPN o uhonorowaniu Harry’ego nagrodą.

„Widzę, jak książę Harry i Meghan Markle przyjmują więcej nagród, niż jestem w stanie zrozumieć, dlaczego je w ogóle istnieją”. Powiedział TalkTV.

„Myślę, że próbują kupić szacunek opinii publicznej, próbują kupić dobry PR, kontaktując się i tworząc możliwości zbierania nagród na swój koszt, ale myślę, że opinia publiczna dostrzega te osoby”.

Od tego czasu ESPN broni swojej decyzji o uhonorowaniu ojca dwójki dzieci, który służył w armii brytyjskiej przez 10 lat, w tym dwie tury w Afganistanie jako pilot helikoptera.

39-letni książę Sussex został laureatem nagrody Pat Tillman Service Award w konkursie ESPY 2024. Obrazy Getty’ego

„ESPN, przy wsparciu Fundacji Tillman, w szczególny sposób honoruje księcia Harry’ego, księcia Sussex, za pracę Fundacji Invictus Games z okazji 10. rocznicy promowania uzdrawiania poprzez siłę sportu wśród członków służby wojskowej i weteranów”, ESPN – stwierdził w oświadczeniu dla „The Post” cały świat”.

„Chociaż rozumiemy, że nie wszyscy zgodzą się ze wszystkimi wyróżnionymi wybranymi do jakiejkolwiek nagrody, Fundacja Invictus Games wykonuje niesamowitą pracę, a ESPN wierzy, że jest to powód godny świętowania”.

Scofield skrytykował także absolwentkę „Suits” za przyjęcie nagród za jej nieistniejący już podcast „Archetypes”, który Spotify wycofał po zaledwie 12 odcinkach.

Harry służył w armii brytyjskiej przez 10 lat, w tym dwie tury w Afganistanie jako pilot helikoptera. Biblioteka zdjęć Tima Grahama w Getty Images

Powiedziała magazynowi: „Ile nagród Meghan otrzymała za swój podcast, który został odwołany i ostro skrytykowany przez jej własną stację? Dla nich to tylko gra”.

READ  Ubrania księżnej Diany na pokazie kontra Prawdziwe życie

Markle otrzymała nagrodę People’s Choice Award za „Podcast popowy roku 2022”.

W następnym roku została także wybrana „Krajowym zwycięzcą mediów cyfrowych” w 48. dorocznej edycji nagród Gracie.

Oprócz nagród za podcasty i nagrody Harry’s ESPYS książę i księżna Sussex zgromadzili mnóstwo wyróżnień od czasu odejścia z życia królewskiego w 2020 roku.

Od czasu odejścia z życia królewskiego w 2020 roku książę i księżna Sussex zebrali mnóstwo pochwał. Obraz drutu

Para, która pobrała się w 2018 r., otrzymała Nagrodę Prezydenta NAACP w 2022 r. oraz nagrodę Ripple of Hope Fundacji Roberta F. Kennedy’ego. Nagroda Kennedy’ego za prawa człowieka.

Markle otrzymała także nagrodę Women of Vision w zeszłym roku, kiedy wraz z Harrym udali się do Nowego Jorku ze swoją matką, Dorią Ragland.

Słynnie twierdzili, że gdy wychodzili z imprezy, wdali się w „niemal katastrofalny w skutkach pościg samochodowy”.

Harry otrzymał wcześniej nagrodę Living Legends of Aviation, a następnie został wprowadzony do Galerii Sław Lotnictwa. Obrazy Getty’ego

W innym miejscu Harry otrzymał także nagrodę Living Legends of Aviation, którą wręczył mu nadawca John Travolta.

Najmłodszy syn króla Karola został następnie wprowadzony do Galerii sław „Living Legend of Aviation”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *