Brandon Aiyuk spodziewa się, że Deebo Samuel zagra w 49ers vs. Lions NFC – obszar NBC Sports Bay i Kalifornia

SANTA CLARA — Deebo Samuel, który zmaga się z kontuzją lewego barku, przekazał w środę pewne zachęcające sygnały dotyczące jego postępów na drodze do powrotu do gry w tym tygodniu.

Skrzydłowy nie wziął udziału w środowym treningu 49ers, ale jego szanse na występ w meczu o mistrzostwo NFC wydają się rosnąć.

Z piłką nożną schowaną pod lewym ramieniem Samuel biegł tam i z powrotem po boisku treningowym w okresie rozpoczynającym się treningiem, podczas gdy media mogły obserwować treningi zawodników 49ers.

Samuel doznał kontuzji barku w sobotni wieczór, co ograniczyło jego występ do zaledwie dziewięciu meczów w wygranym 24:21 meczu 49ers z Green Bay Packers w rundzie play-off NFC.

Skrzydłowy Brandon Aiyuk wyraził optymizm, gdy zapytano go, czy według niego Samuel będzie mógł zagrać w niedzielę przeciwko Detroit Lions.

„Osobiście” – powiedział Ayuk. „Ale (będę) nadal się za niego modlić, aby przez cały tydzień jego stan się polepszył i aby był z nami, aby dokończyć pracę”.

Na początku tego sezonu Samuel opuścił prawie trzy pełne mecze z powodu kontuzji barku, a 49ers osiągnęli w tych meczach bilans 0-3, przegrywając z Cleveland Browns, Minnesota Vikings i Cincinnati Bengals.

W fazie play-off 49ers byli w stanie pokonać Packers, mimo że Samuel był widzem przez większość meczu.

Jauan Jennings i Chris Conley grali w Samuela, a Ray-Ray McCloud głównie zajmowali miejsce Jenningsa w roli przyjmującego.

Aiyuk powiedział, że wierzy, że grupa szerokiego odbiorcy jest teraz lepiej przygotowana do kontynuowania i produkcji, jeśli Samuel będzie niedostępny.

Conley miał kluczowe przyjęcie z 17 jardów podczas zwycięskiej akcji 49ers, podczas gdy Jennings wykorzystał swój wydłużony czas gry pięcioma przyjęciami na 61 jardów po złapaniu zaledwie 19 podań na 265 jardów w sezonie zasadniczym.

„Czuję, że to jest jego moment” – Aiyuk powiedział o Jenningsie. „To jest to, do czego został stworzony; do tego został stworzony. Więc jeśli nadarzy się okazja, jestem gotowy jeździć z nim”.

READ  Statystyki z poniedziałkowego meczu Bills-Bengals nie będą się liczyć

„Cała praca, którą włożyliśmy, po to właśnie jest. Jestem pewien, że wszyscy podejmą wyzwanie i będą gotowi”.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *