Brandon Aiyuk wyjaśnia, że ​​49ers komentują „nie chcą mnie z powrotem” podczas rozmów kontraktowych – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

16 czerwca gwiazda 49ers Brandon Aiyuk zamieścił na TikToku film z podpisem: „Śmieję się, ale płaczę”. [for real]„.”

Na nagraniu Aiyuk powiedział swojemu bliskiemu przyjacielowi i debiutanckiemu rozgrywającemu Washington Commanders, Jaydenowi Danielsowi: „Powiedzieli, że nie chcą mnie z powrotem… Przysięgam” na temat powolnych rozmów kontraktowych All-Pro z San Francisco.

Aiyuk w zdumiewający sposób wyjaśnił, co powiedzieli mu członkowie 49ers przed jego postem na TikToku podczas piątkowego wystąpienia Podcast „The Hub”. Ze współgospodarzami Ryanem Clarkiem, Channingiem Crowderem i Fredem Taylorem.

„Powiedzieli mi, że według nich nie jesteśmy po tej samej stronie, nie wierzyli, że to zrobią, i to właśnie wtedy się wydarzyło” – powiedział Aiyuk. „Ale to część negocjacji w sprawie kontraktu”.

Po pierwszym poście Ayuka sytuacja wydawała się bardziej ponura, niż sugerował w piątek.

Choć wydaje się, że obie strony są dalekie od osiągnięcia porozumienia, San Francisco i lider stoczni odbiorczej w dalszym ciągu skupiają się na rozszerzaniu swojego dynamicznego partnerstwa.

26-latek wspomniał, że on i jego dziewczyna Rochelle Seawright dokumentowali znaczną część swojego lata, dlatego ten moment został uchwycony kamerą. Aiyuk, ważny zawodnik na boisku, poza boiskiem stara się opowiadać historie.

„Zaczęliśmy zbierać własne materiały i wszystko nagrywać” – powiedziała Ayuk. „Po prostu podoba mi się ten proces. Poprosiłem moją panią, żeby nagrywała różne rzeczy, nagrywała wszystko, co się dzieje, żebym mógł spojrzeć wstecz. To ekscytujący czas. Jest wyczerpujący, ale ekscytujący”.

„Chcę mieć te wspomnienia. I to był właśnie moment, który uchwyciłem. Rozmawiałem przez telefon z drużyną San Francisco 49ers i powiedzieli mi to, co mi powiedzieli, a następnie przekazałem tę informację [Daniels]„.

Przyszłość Aiyuka w NFL pozostaje tajemnicą, ale dramat TikTok wydaje się dokończony. Teraz zastępca będzie musiał poczekać i sprawdzić, czy przypuszczenia Aiyuka dotyczące jego następnej drużyny okażą się trafne.

READ  Komentarz Anthony’ego Edwardsa „I get you a**” do Charlesa Barkleya stał się wirusowy po zwycięstwie Wolves’ Game 7

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *