Brendan Fraser na AARP Movies For GrownUps Awards w Los Angeles… po nominacji do Oskara

Brendan Fraser wygląda uroczo w granatowym garniturze, gdy spędza czas z Hong Zhu i wieloletnią partnerką Jane Moore na rozdaniu AARP Film Awards w Los Angeles… po nominacji do Oscara

Brendan Fraser wziął udział w gali AARP Movies For GrownUps Awards, która odbyła się w Los Angeles w sobotę wieczorem.

54-letni aktor dołączył na czerwonym dywanie do swojej długoletniej partnerki Jen Moore i jego partnerki z planu Pisces Hong Chau.

Jego pojawienie się nastąpiło po ogłoszeniu nominacji do Oscara dla najlepszego aktora za rolę w filmie wyreżyserowanym przez Darrena Aronofsky’ego.

Oto on: Brendan Fraser wziął udział w gali AARP Movies For GrownUps Awards, która odbyła się w Los Angeles w sobotni wieczór. Widziano go z Hong Zhao w filmie Wieloryb

Fraser wyglądał elegancko w granatowej marynarce i dopasowanych spodniach, gdy mieszał się z innymi nominowanymi.

Gwiazda Encino Man zrównoważyła granatowy dwuczęściowy strój ze śnieżnobiałą koszulką i czarnymi butami.

Zhao wyglądała ślicznie w białej sukni z frędzlami i srebrnej satynowej spódnicy, która opadała na podłogę.

Jej ciemnobrązowe włosy opadały na jej plecy i klatkę piersiową w soczystych lokach.

Moore zachował długoletnią miłość Frasiera do bycia klasycznym w czarnej sukience z ramiączkami spaghetti z seksownym rozcięciem na jednej nogawce.

Frasier krąży obecnie po torze nagród po tym, jak The Whale zadebiutował w kinie w zeszłym miesiącu po miesiącach oczekiwania zarówno fanów, jak i krytyków.

Opiera się na sztuce Samuela D. Huntera o tym samym tytule, a dramaturg jest także autorem scenariusza.

Oprócz Frasera i Chowa, w obsadzie filmu znaleźli się także Sadie Sink i Ty Simpkins.

Fabuła koncentruje się wokół samotnego profesora angielskiego (Fraser), który próbuje przywrócić związek ze swoją córką (Sink).

Nominated: Pojawia się po tym, jak ogłoszono, że był nominowany do Oscara dla najlepszego aktora za rolę w filmie wyreżyserowanym przez Darrena Aronofsky'ego.  Widząc Frasera w Wielorybie

Nominated: Pojawia się po tym, jak ogłoszono, że był nominowany do Oscara dla najlepszego aktora za rolę w filmie wyreżyserowanym przez Darrena Aronofsky’ego. Widząc Frasera w Wielorybie

Rozwój filmu został oficjalnie ogłoszony dopiero w 2021 roku, kiedy to jego reżyser i gwiazda zgłosili się do pracy nad projektem.

Fizyczna produkcja filmu miała miejsce w stanie Nowy Jork w tym samym roku.

World Whale miał swoją światową premierę na 79. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, który odbył się we wrześniu ubiegłego roku, zanim został pokazany publiczności w zeszłym miesiącu.

Film spotkał się z mieszanymi reakcjami krytyków, chociaż wielu chwaliło występy Frasera, Cinque i Chow.

Opis: Fabuła koncentruje się wokół samotnego profesora angielskiego (na zdjęciu Fraser), który próbuje odbudować związek ze swoją córką (Sink).

Opis: Fabuła koncentruje się wokół samotnego profesora angielskiego (na zdjęciu Fraser), który próbuje odbudować związek ze swoją córką (Sink).

Film odniósł również umiarkowany sukces kasowy, zarabiając prawie 14 milionów dolarów przy budżecie wynoszącym 3 miliony dolarów. Box Office Mojo.

Od tego czasu Fraser był wielokrotnie nominowany do nagrody dla najlepszego aktora za rolę w filmie Wieloryb i odebrał to wyróżnienie podczas niedawnej gali Critics Choice Movie Awards.

Na początku tego tygodnia ogłoszono, że kultowy artysta estradowy był nominowany do Oscara dla najlepszego aktora.

READ  Flavor Flavour zapewnia darmowe loty do Southwest po wybuchu Spirit Airlines

O wyróżnienie, które zostanie przyznane 12 marca, zmierzy się z Colinem Farrellem, Billem Nighym, Paulem Mescalem i Austinem Butlerem.

Od tego czasu Fraser był nominowany do kilku nagród dla najlepszego aktora za rolę w filmie Wieloryb, zgarniając nagrodę na niedawnej gali Critics Choice Movie Awards;  Widziane w styczniu 2023 r

Od tego czasu Fraser był nominowany do kilku nagród dla najlepszego aktora za rolę w filmie Wieloryb, zgarniając nagrodę na niedawnej gali Critics Choice Movie Awards; Widziane w styczniu 2023 r

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *