Brendana Frasera nie będzie na Złotych Globach

Aktor Brendan Fraser został okrzyknięty powracającym dzieciakiem po tym, jak jego rola w „Wielorybie” Darrena Aronofsky’ego zapewniła mu nominację do Oscara. różnorodnyi Drut Indy’ego i Codzienne nagrody Wszyscy mają Frasiera na szczycie listy najlepszych aktorów wraz z Austinem Butlerem za rolę Króla Rock and Rolla w „Elvisie” i Colinem Farrellem za rolę w „The Banshees of Inisherin”.

„Wieloryb” to film o 600-funtowym nauczycielu pisania podupadającym zdrowiu, który desperacko chce odnowić kontakt z córką. „W przypadku Wieloryba Aronofsky i Fraser podjęli ogromne ryzyko w imię empatii i wytrwałości. Wierzę i zgadzam się z moimi kanalikami łzowymi, że to ryzyko się opłaciło” – napisał Glenn Kenny. Rogera Eberta.

Zwykle, gdy ludzie są faworytami do Oscara, prawdopodobnie otrzymają również ukłon w stronę Złotych Globów. Jeśli jednak Fraser zostanie nominowany, nie weźmie udziału.

„Mam więcej historii z Hollywoodzkim Stowarzyszeniem Prasy Zagranicznej niż z szacunkiem dla Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej” – powiedział Fraser GQ. W intymnej rozmowie. „Nie, nie wezmę udziału”.


„To z powodu historii, którą mam z nimi” – kontynuował Fraser. „A moja mama nie wychowała hipokrytki. Możesz mnie nazywać wieloma rzeczami, ale nie tym”.

Fraser twierdzi, że w 2003 roku Philip Burke, były prezes i członek Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej (HFPA), Obmacywał i wykorzystywał seksualnie Frasera Podczas lunchu w hotelu Beverly Hills. „Czułem się chory. Czułem się jak małe dziecko”. powiedział GQ. „Czułem się, jakbym miał kulkę w gardle. Myślałem, że się rozpłaczę”.

Kiedy Fraser upublicznił twierdzenie w 2018 roku, doprowadziło to do wylania poparcia dla aktora w czasie, gdy problemy zdrowotne i urazy spowodowane napaścią zmusiły go do wycofania się z centrum uwagi. Burke kwestionuje twierdzenie Frasera i kontaktuje się z nim, ale nie przyznaje się do winy.

READ  Jennifer Lawrence przedstawia totalną komedię w zwiastunie „No Hard Feelings” - Rolling Stone

Burke zaprzeczył zarzutowi W obecnej sytuacji: „Wersja pana Frasera jest kompletną fabrykacją”.

Przez Film Montclair

HFPA napisała wspólne oświadczenie do podpisania przez Frasera, ale odmówił, ponieważ uważał, że umniejsza to zachowanie Burke’a. Burke został wyrzucony z HFPA w zeszłym roku, ale nie za swoje zachowanie wobec Frasiera. Został zwolniony po tym, jak napisał e-mail do członków HFPA zatytułowany Black Lives Matter a „Rasistowska grupa nienawiści”.

Krytyczne uznanie Frasera za jego rolę w „Wielorybie” jest mile widzianym powrotem aktora i jego fanów, którzy go oglądają jako część ich dzieciństwa. Zachwycił wielu młodszych pokoleń i millenialsów swoimi występami w latach 90. i 2000., w tym w serii „School Ties”, „Encino Man”, „The Mummy” i „Looney Tunes: Back in Action”.

Fraser powiedział GQ, że jest podekscytowany robieniem obchodów prasowych, aby walczyć o nominację do Oscara w tym sezonie nagród. Ale nie przedłoży godności ponad karierę, biorąc udział w ceremonii wręczenia nagród zorganizowanej przez grupę, która jego zdaniem zaniedbała jego człowieczeństwo.

W mieście, w którym nie ma większego zaszczytu niż skinienie głową podczas sezonu nagród, Frasier pokazał, że musi przestrzegać wyższych standardów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *