Brian Batey z Auburn został ranny, a jego brat zginął w strzelaninie

Biegacz Auburn Brian Battey jest w stanie krytycznym po sobotniej strzelaninie w jego rodzinnym mieście Sarasota na Florydzie, w wyniku której zginął jego brat, 24-letni Tommy Battey.

Trener Auburn, Hugh Freeze, poprosił w poniedziałek na swoim koncie w mediach społecznościowych o modlitwę za Bate. Freeze powiedział, że w niedzielę doszło do niepowodzenia, a Batey pozostaje podłączony do respiratora.

Biuro szeryfa hrabstwa Sarasota wydało w weekend oświadczenie, że prowadzi dochodzenie w sprawie strzelaniny, do której doszło w sobotę rano pod adresem 3400 przy 17th Street.

Zastępcy funkcjonariuszy początkowo pojawili się w Tallywood Center Plaza około godziny 3:30, gdzie zaobserwowali duży tłum ofiar strzelanin na parkingu. Na miejscu stwierdzono zgon jednej z ofiar, Tommy’ego L. Patty’ego IV. Cztery inne ofiary zostały przetransportowane do lokalnych szpitali w hrabstwach Manatee i Sarasota.

Jedynym oficjalnym oświadczeniem Auburn na ten moment jest to, że szkoła jest świadoma zdarzenia i nadal zbiera informacje.

Battey, który rozpoczął karierę na południowej Florydzie, w zeszłym sezonie był czołowym zawodnikiem drużyny Auburn odbijającym kopnięcia, a jako biegacz przebiegł także 227 jardów.

READ  Zawodnik Celtics Porzingis ma rzadką chorobę ścięgna w lewej dolnej części nogi i jego występ w trzecim meczu finałów NBA jest wątpliwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *