Mistrzostwa Świata 2022: Astros pokonał Phillies w szóstym meczu

Wszystko może sprowadzać się do tego! The Houston Astros Oni walczą Filadelfia W grze 6 z Mistrzostwa Świata 2022wyłącznie w FOX i aplikacji FOX Sports.

Astros prowadzi 3-2 w serii po pokonaniu Veleza 3-2 w 5. gra Czwartek. Jednak Astros przegrali Game 6 we wszystkich ostatnich trzech meczach Mistrzostw Świata i nie mają pierwszego zawodnika startującego Yuli Gourielkto będzie wychodzę na resztę Mistrzostwa Świata z kontuzją kolana.

Czy ich losy w końcu się zmienią, czy też rodzina Velezów przetrwa?

Oto najlepsze zagrania z gry 6:

Phyllis w Astrosie (HOU prowadzi 3-2)

skóra mruga

Przystanek Astros Jeremy Pena Jest dziś jedną z najlepszych młodych gwiazd w grze. Potrzebujesz przewodnika? Sprawdź tę sztukę.

Och, tak blisko

Z dwoma outami na dole drugiej połowy, Phillies shortstop Edmundo Susa Zagraj w piłkę golfową, aby rozbić piłkę głęboko w lewo. Wyglądało na to, że zmierza w kierunku siedzeń, ale siedzenie w Houston Jordania Alvarez Zrób polowanie na ścieżce ostrzegawczej.

Z powrotem, z powrotem, z powrotem, zniknął!

Kyle’a Schwarbera Najpierw umieść Phillies na planszy, ponieważ zmiażdżył solowy dom po prawej stronie.

Houston, startujemy!

Krótko po tym, jak Schwarber dał Phillies 1:0, przyszła kolej na Houstona. Jordania Alvarez Homer zbombardował trzy przejazdy w głąb centrum, aby dać Astrosowi prowadzenie 3-1.

Jordan Alvarez zmiażdżył trójkę u siebie i wyprowadził Astrosa na prowadzenie 3-1

Jordan Alvarez zmiażdżył trójstronny home run i dał Astrosowi przewagę 3-1 nad Velezem.

Bądź na bieżąco z aktualizacjami!


Zdobądź więcej z Major League Baseball Śledź swoje ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, wiadomości i nie tylkoREAD  Oklahoma Sooners pokonali Notre Dame w Mistrzostwach Świata w Baseballu NCAA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *