Raport: Diablo 4 może wystartować w kwietniu 2023 roku, a zamówienia w przedsprzedaży rozpoczną się w grudniu

Co musisz wiedzieć

  • Diablo 4 to kolejna odsłona legendarnej serii RPG Blizzarda.
  • Plotka z lata sugerowała, że ​​Diablo 4 może zostać ujawnione na Game Awards w grudniu, a teraz mamy tymczasowe wsparcie.
  • wspomniany w XboxEra . podcast A dzięki wsparciu z naszych własnych źródeł, wygląda na to, że Diablo 4 może celować w okno premiery w kwietniu 2023 roku.
  • Gra powinna zostać udostępniona w przedsprzedaży podczas The Game Awards 2022, jeśli plotki są prawdziwe, wraz z kilkoma wydaniami cyfrowymi i edycją kolekcjonerską premium z całkiem fajnymi rzeczami.

Diablo 4 (znane również jako Diablo IV) jest oficjalnie ustawione na 2023 rok, ale prawdopodobnie ograniczyliśmy go do konkretnego miesiąca.

Diablo 4 to najnowsza odsłona legendarnej serii RPG firmy Blizzard. Akcja gry toczy się w gotyckim świecie Sanctuary, w którym gracze trafiają w sam środek krzyżowego ognia między siłami nieba i piekła, których wieczna wojna zagraża światu żywych. Diablo 4 obiecuje powrót do hardcorowych, mrocznych korzeni serii, biorąc pod uwagę opinie z często krytykowanego „kreskówkowego” wyglądu Diablo 3. Diablo 4 wygląda cholernie cholernie (i fajnie) i może pojawić się trochę wcześniej, niż niektórzy się spodziewali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *