Brock Purdy z 49ers przygotował się na „wrogie” środowisko Seattle przeciwko Seahawks

Czwartkowy wieczór nie jest sprawiedliwy Shortstop Brock Purdy pierwszy tydzień w NFL, ale jego pierwsze doświadczenie w Seattle Seahawks Lumen Field. Bez względu na to, co się stanie, początkujący rozgrywający będzie wyposażony.

„Myślę, że to prawdopodobnie najbardziej wrogie środowisko, w jakim możesz grać” – powiedział Purdy we wtorek. „Albo tutaj, albo [Kansas City Chiefs] Arrowhead, więc jestem tym podekscytowany. Wszyscy ci goście grali tutaj wiele razy, więc po prostu ich wysłuchaj, co jest dobre, a co nie, jeśli chodzi o łączność i grywalność.

„Będziemy gotowi, aby sobie z tym poradzić”.

Produkt z Iowa, który zmaga się z żebrem i kontuzją skośną, próbuje dojść do siebie na tyle, by zagrać w czwartkowy wieczór. Główny trener Kyle Shanahan powiedział, że jest na to szansa Purdy może nie być wystarczająco zdrowy grać. Niezależnie od tego, czy Purdy czy weteran Josh Johnson wyjdą na boisko w czwartkową noc, trener wie, że muszą być przygotowani na środowisko.

„Jadąc do Seattle, nie sądzę, żebym był wyżej niż tam” – powiedział we wtorek Shanahan. „Wiemy, jacy są ich kibice, wiemy, jakie jest to boisko. Trzeba być na to przygotowanym.” Nie można oczekiwać, że będzie można usłyszeć, nie tylko na linii wznowienia akcji, ale także podczas wymiany wiele razy.

„Zagraj tam jest duża różnica.”

Purdy rozegrał wiele meczów szosowych w swoich czterech sezonach jako początkowy rozgrywający w Iowa. Nowicjusz dzielił to bardziej hałaśliwe środowisko w Norman w Oklahomie, kiedy stawił czoła University of Oklahoma.

„Za każdym razem, gdy tam jechaliśmy, zawsze była to świetna gra, a ci faceci, czuję, jakby oddychali nam po karkach” – powiedział Purdy. „Było tam ponad 90 000 ludzi. Naprawdę nie słychać własnych myśli. To było prawdopodobnie jedno z najlepszych środowisk, w jakich kiedykolwiek grałem.”

READ  Strażnicy, Miles Straw zgadzają się na pięcioletnie przedłużenie

Ponieważ hałas tłumu jest tak ważnym czynnikiem w Seattle, Purdy będzie musiał zrobić wszystko, co w jego mocy, aby wezwania na wiecu były właściwie przekazywane. Shanahan powiedział, że poza kilkoma błędami w debiucie produktu z Iowa w niedzielę w 14. tygodniu, Purdy wykonał godną pochwały robotę, przekazując rozszerzone rozmowy.

Związane z: Purdy jest zdumiony, jak szybko CMC nauczył się ofensywy 49ers

Purdy rozumie wielkość czwartkowego wieczoru. Dzięki wygranej 49ers zamknęliby dywizję i zbliżyli się o krok do drugiego rozstawienia i przewagi na własnym boisku w postseason. 22-latek nie może się doczekać wyzwania, jakim jest wrogie środowisko Seattle i ma nadzieję, że będzie zdrowy do gry.

„To najlepsi z najlepszych i dla mnie postrzegam to jako wyzwanie” – powiedział Purdy. „Mogę sobie udowodnić, że należę do tego miejsca i mogę tu grać i robić wszystkie te rzeczy – wyzwania związane z destrukcją i zdolnością do występów. Zwłaszcza w kluczowej części sezonu, w której trzeba będzie zrobić wszystko.

„Nie ma żalu o pójście dalej. Lub coś w tym rodzaju, chcę być w trasie. Chcę się upewnić, że teraz daję z siebie wszystko. To dla mnie ogromne wyzwanie.”

Purdy prawdopodobnie będzie decyzją w czasie gry dla 49ers, ale nic nie powstrzyma nowicjusza przed chęcią gry.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *