Broncos, Russell Wilson pobił zegar o nową umowę, ledwoUSA Dzisiaj Sport

Późna środowa noc, Broncos i rozgrywający Russell Wilson Doszli do porozumienia, które zatrzyma Wilsona w Denver przez siedem lat. Prawie się nie stało.

PFT dowiedziało się, że na osiągnięcie porozumienia w 2022 roku obie strony wyznaczyły termin północy 1 września.

GM George Patton zasugerował, jak blisko jest przeniesienie kontraktu do przekształcenia się w dynię, przynajmniej do końca sezonu 2022.

„Wczoraj w nocy przyszedł drogą telewizyjną” – powiedział Patton dziennikarzom. „Mieliśmy ostateczny termin. Miałem przeczucie, że się dowiemy, ale nigdy nie wiadomo. Tak naprawdę nigdy nie doszliśmy do porozumienia. [Agent] Znacznik [Rodgers] Jest twarda. [Vice President of Football Administration] bogaty [Hurtado] Jest twarda. Myślisz: „Jak to będzie działać?” . . . Wróciłem do domu wczoraj wieczorem. Była 11:30 [p.m.] Nic nie słyszałem. . . . Zasnąłem, a potem zadzwonił telefon. Nie wiem, która jest godzina – chyba 11:45. To był FaceTime. To byli Ross i Ciara. Nie mogłem rozgryźć telefonu, więc je zgubiłem. Pomyślałem: „Czy poproszą o więcej pieniędzy?”. Co oni robią?’ Zadzwonili ponownie, a ja odebrałem i był to jeden z najlepszych telefonów, jakie kiedykolwiek otrzymałem. Ciara, Ross, a nawet Mark byli na wezwanie. To była świetna sprawa i będę o tym pamiętać. To najlepsze, co czułem po transakcji”.

To nie pierwszy raz, kiedy Wilson wykorzystał sztuczny termin na podpisanie nowego kontraktu. W 2019 roku dał jasno do zrozumienia Seahawks, że nowa umowa, jeśli w ogóle, musi zostać sfinalizowana, gdy rozpocznie się program Offseason. Zdarzyło się.

Sztuczne terminy mogą być wyzwaniem, bo są sztuczne. Obie strony muszą w pełni zobowiązać się do dotrzymania terminu – i podjąć odpowiednie działania, jeśli minie bez porozumienia.

Dla Broncosa i Wilsona powód tego był oczywisty. Zbliża się inauguracyjny sezon przeciwko Seahawks. Nikt nie potrzebuje umowy, aby odwrócić uwagę od wykonywanego zadania.

READ  Najważniejsze wydarzenia z Mistrzostw Świata 2022: Chorwacja pokonała Kanadę 4:1

Teraz to się nie stanie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *