Browns strzelili pierwszego gola po podaniu niszczyciela piłki przez Joe Flacco do Jerome'a ​​Forda

CLEVELAND — Nowy Jork nie tracił czasu, wskakując do Jets w czwartkowy wieczór.

Rozgrywający Joe Flacco uderzył Jerome’a Forda po podaniu z odległości 7 jardów w pierwszej akcji, która dała Browns prowadzenie 7:0, ale to był dopiero początek.

Flacco rzucił swoje drugie podanie TD do Elijaha Moore'a i na 6:15 przed końcem drugiej kwarty podwyższył wynik 27-7.

Już w pierwszym podaniu Flacco dwukrotnie podał do Davida Njoku na odległość 64 jardów, w tym trafiając z 36 jardów z 3. i 15. bramki.

Od czasu dołączenia do Browns w 13. tygodniu Flacco ma obecnie 12 podań na przyłożenie. Wcześniej Cleveland miał zaledwie dziewięć podań przyłożenia.

Browns zdobyli przyłożenie w pierwszym ataku w czterech z pięciu startów Flacco w tym sezonie.

Po tym, jak Jets zremisowali na 7:7 po złapaniu przyziemienia przez Breece Hall, Browns wrócili na boisko i zakończyli jazdę siedmiometrowym przyziemieniem Kareema Hunta. Cleveland nie trafił w punkt i utrzymał wynik 13-7.

W pierwszej kwarcie do akcji wkroczyła także obrona Browns. Ronnie Hickman, niewybrany debiutant ze stanu Ohio, przechwycił Trevora Siemiana i oddał stratę 30 jardów, zdobywając przyłożenie.

READ  Pulisic może zagrać dla USA przeciwko Holandii, gdy Berhalter zmierzy się ze znanymi wrogami | Ameryka

Browns po raz pierwszy od 2016 roku zdobyli 20 punktów w pierwszej kwarcie sezonu zasadniczego.

Flacco ograniczył serię bramek Clevelanda w pierwszej połowie, wygrzebując się z kieszeni po lewej stronie, po czym znalazł otwartego Forda i zdobył przyłożenie z 50 jardów. Do przerwy Browns prowadzili 34:17.

Cleveland (10-5) dzięki zwycięstwu może zapewnić sobie miejsce w play-offach AFC.