Bryce Harper i Kyle Schwarber umieszczeni na 10-dniowej liście kontuzjowanych – NBC Sports Philadelphia

Uważa się, że gracze Phillies, Bryce Harper i Kyle Schwarber, uniknęli poważnych kontuzji podczas czwartkowej porażki z Miami Marlins. źródła podają Johnowi Clarkowi z NBC Sports Philadelphia.

Ogłaszając zmiany w składzie na piątkowy mecz z Marlins, drużyna Phillies ujawniła, że ​​Harper znajdował się na liście 10-dniowych kontuzjowanych z powodu naderwania lewego ścięgna podkolanowego, natomiast Schwarber znajdował się na liście 10-dniowych kontuzjowanych z powodu naderwania lewej pachwiny.

Pomocnik Cody Clemens również wrócił z odwyku w Triple-A Lehigh Valley i został przywrócony do składu z 10-dniowej listy kontuzjowanych. Phillies odwołali zapolowego Johana Rojasa z Lehigh Valley.

Po czwartkowej porażce 7:4 z Miami Marlins w finale Philadelphia Phillies, Harper opuścił boisko z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego.

Próbując uderzyć uziemiacza po prawej stronie, Harper zatoczył się w stronę ziemianki, przekraczając pierwszą bazę.

„Poczułem trochę ucisk w dolnej części brzucha. Jutro zrobimy zdjęcie i zobaczymy, jak to będzie” – powiedział Harper w czwartek. „Zobaczymy, jak się będę jutro czuł i od tego będzie”.

Tymczasem Schwarber odszedł w dziewiątej rundzie po tym, jak doznał napięcia w lewym biodrze po nieudanym rzucie z pola. Schwarber, zwykle wyznaczony pałkarz, zaczynał na lewym skrzydle – był to jego trzeci mecz w sezonie.

„Zszedłem na dół, aby złapać piłkę gołymi rękami, przygotowałem się do rzutu i poczułem chwyt” – powiedział Schwarber. „Na początku myślałem, że to skurcze i dokończyłem rundę. Ale kiedy biegłem (między rundami) wciąż to czułem, więc rozmawiałem z trenerem i nie podobało mu się to miejsce… więc chciał mnie stamtąd.

Harper powiedział wcześniej, że „w rzeczywistości nie doszło do urazu tkanki miękkiej”. Powiedział, że poczuł dyskomfort w połowie pierwszej linii bazowej. Zapytany, jak bardzo się martwi, odpowiedział, że jest ostrożny.

„Nie wiem” – powiedział. „Jak powiedziałem, nigdy wcześniej nie czułem czegoś takiego. To boli”.

READ  Wiceprezydent Kamala Harris przeprowadziła wywiady z finalistami Sądu Najwyższego, powiedział urzędnik Białego Domu

Kontuzja nastąpiła po tym, jak Harper został wybrany przez kibiców na start z pierwszej bazy Ligi Narodowej w meczu All-Star w Teksasie 16 lipca. Schwarber jest jednym z sześciu zawodników z Filadelfii, którzy znaleźli się w finale i rozpoczną swoją pracę w kolejnej rundzie głosowania.

Harper osiąga wynik 0,303 z 20 home runami i 58 RBI.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *