Buczenie Kim Kardashian zostało usunięte z Tom Brady Netflix Roast

Kim Kardashian została wygwizdana, gdy w niedzielę wyszła na scenę podczas pokazu filmu „The Roast of Tom Brady”, ale tego nie zobaczysz w serwisie Netflix.

Wersja programu specjalnego, dostępna teraz na streamerze, zawiera zastrzeżenie, że została „zredagowana na podstawie poprzedniej transmisji na żywo”, a buczenie zostało usunięte, a także krótka próba uspokojenia tłumu przez Kevina Harta.

Podczas oryginalnej transmisji krzyki rozpoczęły się, gdy gospodarz Kevin Hart przedstawił Kardashian i trwały przez ponad dziesięć sekund, zmuszając ją do rozpoczęcia od nowa, gdy próbowała opowiedzieć swój pierwszy żart. „OK, OK” – powiedziała, próbując przetrwać tę chwilę, podczas gdy Hart krzyczał ze swojego miejsca: „Whoa, whoa, whoa!”

Kiedy Kardashian zaczęła wychodzić, jej pierwszy żart odbył się kosztem Harta: „Ludzie naśmiewają się z twojego wzrostu, ale nie wiedzą, że też jesteś podły”. „Co czyni cię najmniejszym czarnym kutasem, jakiego kiedykolwiek widziałem.”

Następnie przeszła do głównego wydarzenia, podczas którego upiekła Brady’ego z przewidywalną dozą podtekstów seksualnych, ponieważ w przeszłości krążyły plotki, że ona i gwiazda futbolu spotykały się ze sobą. „Miałam nie przychodzić dziś wieczorem, ale ponieważ nie jestem tu na randce z Tomem, nadal jest duża szansa, że ​​wrócę” – zaczęła.

Odnosząc się bezpośrednio do plotek, dodała: „Jeśli mowa o randkowaniu z Tomem, wiem, że krążą pewne plotki o tym, że tam byliśmy, i nigdy nie powiem, czy tak było, czy nie. Po prostu wypuszczę taśmę”.

Kardashian rozpromieniła się, zajmując się pieczeniem, a jej kolejny żart został nagrodzony gromkimi brawami: „Wiem, że to nigdy nie zadziała” – powiedziała, odnosząc się do Caitlyn Jenner: „To była sportsmenka, ma wysokie kości policzkowe i jedwabiste włosy… bardzo przypominasz mi mojego ojczyma.

„The Roast of Tom Brady” osiągnął 2 miliony wyświetleń i zajmuje szóste miejsce na liście 10 najlepszych filmów w serwisie Netflix. Było to jedno z trzech wydarzeń transmitowanych na żywo podczas festiwalu Netflix Is a Joke, w tym „Katt Williams: Woke Foke”, które zawierało również zastrzeżenie redakcyjne, oraz „John Mulaney Presents: Wszyscy w Los Angeles”, które nie obejmuje tego.

READ  Kim Kardashian nie wkroczyła, aby pomóc Kanye podczas jej pozornego epizodu zdrowia psychicznego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *