Bully Ray ma nowego wroga w Impact

Bully Ray przez lata narobił sobie wielu wrogów w Impact. Teraz wygląda na to, że Bully ma nowego wroga do walki. Różnica polega na tym, że Bully tym razem nie był szumowiną.

Bully wrócił do Impact, aby pogodzić się ze swoimi przeszłymi ekscesami, robiąc wszystko we właściwy sposób. Po wygraniu Nazywam cię strzelbą, ma oko na Mistrzostwa Świata w Uderzeniu. Znęcać się publicznie ogłosić Dla obecnego bohatera Josha Alexandra nie byłoby śmiesznego interesu z podstępną gotówką. Łobuz będzie prosto, gdy podejdzie do tytułu.

Problem polega na tym, że nikt nie wierzy Bully’emu z powodu jego zdradliwej przeszłości. Tommy Dreamer jest jedynym przyjacielem Impacta i nawet Dreamer nie ufa Bully’emu w pełni.

Ktoś chce wykorzystać ten scenariusz. W zeszłym tygodniu Ace Austin został napadnięty na parkingu. winowajca wciąż tajemnica Na razie, ale palce są wskazywane na Bully’ego. w tym tygodniu efekt zapaśniczy Bully widział jego koniec z oskarżeniami, a w szczególności jeden mężczyzna utknął w swoim czołganiu.

Bullet Club nie kupił zaprzeczenia Bully’ego. Słowa przybrały na sile. Przepraszam, łobuz ponownie. Naciskany, by zobaczyć, kto może przeprowadzić atak, zasugerował Bully Moss. Dreamer próbował zawrzeć pokój i starł się z Chrisem Beyem. Mecz odbył się późnym wieczorem. Po wyjściu z Bullet Clubu Dreamer zażądał, aby Bully pozostał z tyłu podczas tego meczu. Dreamer traci cierpliwość do dramatu związanego z przyjaźnią Bully’ego.

Po rozpoczęciu meczu Bully szybko pojawił się na scenie, aby zrównoważyć asa na ringu. Tak jak przewidział Dreamer, nastąpił dramat Bully. Dreamer nabrał rozpędu w Superplexie, kiedy Łoś postanowił zejść ze zbocza i pokłócić się z Bully. Moose nie był zadowolony z tego, że Bully wrzucił go pod autobus jako podejrzanego.

Moose odwdzięczył się, potykając się o Bey i obwiniając Bully’ego. Doprowadziło to do pożarów między Bully i Bullet Club. Bay zdołał i tak wygrać, uciekając przed kierowcą Doliny Śmierci, aby uderzyć w łamacz Art of Finesse, aby wygrać.

READ  Joe Kooy broni żartu Taylor Swift ze Złotych Globów

Za kulisami Bully stracił panowanie nad tym, że mu nie ufał. Tyran groził przemocą następnym razem, gdy Moss się w to wplątał.

Impact tworzy interesującą historię o pchaniu Bully do punktu krytycznego. Radzenie sobie z łosiem będzie sprawdzianem, na którym stoi Bully. Chociaż Bully chce robić rzeczy we właściwy sposób z Aleksandrem, podążanie tą mroczną ścieżką przeciwko Łosiowi może zepchnąć go na skraj krawędzi bez odwracania się. Po wypróbowaniu swojej przeszłej złowrogiej natury, by poradzić sobie z Mossem, Bully może nie być w stanie oprzeć się pokusie blefu, gdy nadejdzie czas, aby zarobić na jego światowym tytule.

Czy myślisz, że Bully Ray w końcu zostanie przełożonym?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *