Bunt potworów w zaciekłej bitwie z „Speedy” – Deadline

Piątkowe popołudnie: Paramount / Skydance / Hasbro Transformers: Bunt potworów Z łatwością wygra piątek z 25 milionów dolarów Więcej niż Sony Pictures Animation Spider-Man: Poprzez Spider-Verse drugi piątek dn 16,5 miliona dolarów. Ale jeśli chodzi o weekend w tym momencie, to prawie czas, aby oboje zadzwonili 58 milionów dolarów.

chwila Powstanie potworów Ma teraz PLF i Imax na 3678 grach, a pytanie pozostaje między nimi, jak duże będą soboty. Niektórzy konkurenci na to stawiają wiersz pająka Może wzrosnąć o 50% w sobotę w porównaniu do piątku w ciągu Powstanie potworów Rozwadnia jedną trzecią z połączonych zapowiedzi o wartości ponad 8,8 miliona dolarów w piątek. Wszystko zależy od wielkości firmy wiersz pająka osiągnąć Powstanie potworów przed sprzedażą. Publiczność Rotten Tomatoes to zrozumiała Powstanie potworów wynosi 88%, czyli więcej niż Trzmiel (74%) i znacznie lepszy Transformers: Ostatni Rycerz (43%).

W weekend dostanie 58 milionów dolarów wiersz pająka na okres dziesięciu dni w wysokości 228,5 miliona dolarów do niedzieli. W sobotę tytuł Sony Animation przeżyje pierwszy film z 2018 roku, Spider-Man w Spider-Verse (190,2 miliona dolarów) w zdumiewające dziewięć dni.

Szacunki branżowe dotyczące trzeciego weekendu Disneya mała Syrenka Na trzecim miejscu jest 24 miliony dolarów, -41% po piątkowych 6,8 milionach, -42%, a łączna suma do niedzielnych 230 milionów dolarów, tracąc tylko 1%. Aladyn W tym samym czasie ; Ten pełnometrażowy film fabularny Disneya wcielający się w animację kończy swój pokaz w USA kwotą 355,5 miliona dolarów.

Od lewej: Arci (audio: Lisa Koshy), WheelJack (audio: Cristo Fernandez),

Podstawowy

Piątkowy poranek: Transformers: Bunt potworów Wynik 8,8 miliona dolarów W PRZEGLĄDACH Z PONAD 3100 LOKALIZACJI — To jest z wydarzenia dla fanów dziś wieczorem o 19:00 w środę i zapowiedzi rozpoczynających się o 15:00 w czwartek. Środa bez zysków, kontynuacja Paramount/Skydance/Hasbro 7,6 miliona dolarów.

READ  Ellen Pompeo przygotowuje się do pożegnania z Meredith notatką dla widzów „Grey's Anatomy”

i najnowszy komp X jest szybkiZapowiedź wyniosła 7,6 miliona dolarów, co ostatecznie wyniosło 28 milionów dolarów w pierwszy piątek i 67 milionów dolarów w weekend otwarcia w zeszłym miesiącu.

Kontrowersje dotyczą tego, czy Powstanie potworów lub Sony Animation Spider-Man: Poprzez Spider-Verse W drugi weekend zajął pierwsze miejsce. Obaj liczą na ponad 50 milionów dolarów. Produkcja Amy Pascal-Avi Arad-Chris Miller-Phil Lord-Christina Steinberg przyniosła szacunkowo 10,1 miliona dolarów w czwartek za 4313 dolarów, kończąc pierwszy tydzień na 170,5 miliona dolarów. Wśród hollywoodzkich filmów, które nie zawierają japońskiego anime, Spider-Man: Poprzez Spider-Verse Jest rekordzistą najdłużej wyświetlanego filmu animowanego, trwającego 140 minut na Comscore, dłużej niż Iniemamocni 2 W 118 minutach (w porównaniu z filmami czysto animowanymi, a nie hybrydami).

Śledzenie było gorące trzy tygodnie temu dla Powstanie potworów Blisko 70 milionów dolarów, ale od tego czasu ostygł. Paramount starał się tutaj zrestartować serię z bardziej ugruntowaną ludzką historią i wprowadzeniem zwierzęcia Transformers. Jest też fajny, odważny klif, jeśli ta seria Hasbro może to zrobić.

POWIĄZANE: Zwiastun zwiastuna Transformers: Bunt bestii: Autoboty i ostateczne Autoboty łączą siły w walce o uratowanie świata

Poprzedni film z serii, Transformers: Ostatni Rycerzotwierany w środy w 2017 roku i zarobił 5,5 miliona dolarów, zanim zaksięgował 15,6 miliona dolarów pierwszego dnia w weekend, który wyniósł 44,6 miliona dolarów w ciągu trzech dni i 68,4 miliona dolarów w ciągu pięciu dni. Powstanie potworów Podgląd liczby konstelacji również powyżej tych z transformatory Film spin-offowy Trzmiel, który miał premierę w weekend przed Bożym Narodzeniem w 2018 roku; To zdjęcie zarobiło 2,85 miliona dolarów, wliczając w to czwartkowy wieczór i zajawkę fanów. Trzmiel Otworzył się na trzy dni do 21,6 miliona dolarów.

Powstanie potworów, współfinansowany przez Skydance, kosztem netto 195 milionów dolarów. Przejęcie tutaj z tym długim serialem fabularnym za granicą, które ma wynieść 100 milionów dolarów, z czego połowa pochodzi z Chin, gdzie kochają boty w przebraniu.

READ  Brody King wygrywa tymczasowy mecz o tytuł AEW z Jonem Moxleyem

Letnia kasa za okres od 1 maja do 4 czerwca przyniosła dzięki temu 1 miliard dolarów wiersz pająka To o 8% więcej niż w 2022 r. w tym samym czasie (925,1 mln USD), ale o 19% mniej niż w lecie 2022 r. Avengers: gra końcowa, 2019, który wyniósł wówczas 1,24 miliarda dolarów.

Reszta czwartku wyglądała następująco:

Disneya mała Syrenka akt 4 miliony dolarów Do wiersz pająka10,1 miliona dolarów w czwartek. Mała syrenka, Zarezerwowano w 4320 kinach, kończąc drugi tydzień 59,5 miliona dolarów i suma całkowita 205,1 miliona dolarów.

Studia XX wieku / Disney straszydło W 3205 kinach tak się stało 1,2 miliona dolarów Czwartek -1% za pierwszy tydzień 17,7 miliona dolarów.

Piąty tydzień Disneya Strażnicy Galaktyki: Cz. 3 W 2902 kinach tak się stało 15,7 miliona dolarów Po 1,1 miliona dolarów Czwartek, łącznie -6% od środy 328,6 mln dolarów.

uniwersalny X jest szybki Wynik 816 tysięcy dolarów Czwartek, -11% od środy, przez trzeci tydzień 13,7 miliona dolarów i totalny bieg 138,9 miliona dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *