Byli programiści Halo Infinite krytykują „niekompetentne przywództwo” w firmie Microsoft

343 byłych pracowników Industries skrytykowało Microsoft po serii zwolnień w mediach społecznościowych.

wczoraj, 10 000 pracowników Microsoftu straciło pracęw tym pracownicy Bethesda Games Studios, deweloper Gears of War The Coalition i twórca Halo 343 Industries.

Patrick Wren, były główny projektant Halo Infinite (obecnie pracujący w Respawn nad Jedi Survivor), był jednym z tych byłych pracowników, którzy krytykowali „niekompetentne przywództwo na szczycie”.

Wspólne testowanie anulowanej kampanii Halo Infinite na podzielonym ekranie… to świetna zabawa!

„Zwolnienia w 343 nie powinny były mieć miejsca, a Halo Infinite powinno być w lepszej formie” – powiedział na Twitterze. „Powodem obu tych rzeczy jest niekompetencja przywództwa podczas tworzenia Halo Infinite, co wywiera ogromną presję na tych, którzy tak ciężko pracują, aby Halo było jak najlepsze.

„Ludzie, z którymi pracowałem na co dzień, byli pasjonatami Halo i chcieli zrobić coś wspaniałego dla fanów. Pomogli pchnąć i zwolnili lepsze Halo.

„Deweloperzy wciąż ciężko pracują nad tym marzeniem. Spójrz na Forge. Bądź dla nich miły w tym okropnym czasie”.

W innym tweecie dodał: „Chcę się upewnić, że wyjaśnię, jak świetny był zespół kierowców wieloosobowych podczas tworzenia”.

Tyler Owens, inny były pracownik 343 Industries, który jest teraz w Respawn i pracuje nad Apex Legends, napisał na Twitterze: „Jako fan Halo, jestem naprawdę zmęczony praktykami biznesowymi i politykami Microsoftu, które powoli zabijają coś, co kocham. Podatki i zwolnienia w twarz ogromnych dywidend / premii wykonawczych… postawili Halo na drodze do niepowodzenia”

READ  Wszystko zostało ogłoszone na Xbox i Bethesda Developer Direct

Pod koniec ubiegłego roku dyrektor kreatywny gry wieloosobowej Halo Infinite Tom French opuścił 343 Industries.

Dziś informowaliśmy o Odejście weterana Halo i dyrektora kreatywnego Josepha Statena z 343 Industriesgdzie wrócił do Xbox Game Studios Publishing.

Zwolnienia są niepokojącą oznaką niepokoju w firmie Microsoft, a ponadto stawiają pod znakiem zapytania przyszłość serii Halo.

a Wpis na blogu z końca zeszłego roku z 343 Industries Stwierdził: „Jesteśmy zobowiązani do ulepszania Halo Infinite z każdą aktualizacją”.

Kolejną dużą aktualizacją Halo Infinite jest Season 3: Inner Echoes w marcu tego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *