Rob Gronkowski woła Aarona Rodgersa: Emerytowana gwiazda uderza QB za to, że nie jest najwyższym priorytetem w jego NFL

Nieczęsto słyszy się, jak Rob Gronkowski kogoś woła, ale były zawodnik NFL z pewnością miał kłopoty z niedawnym komentarzem Pakowacze Rozgrywający Aaron Rodgers.

W trakcie Występ we wtorek W „The Pat McAfee Show” Rodgers Mówił o swojej przyszłości w NFL — i czy nadal ma to, czego potrzeba, aby grać na poziomie NFL — kiedy mimochodem wspomniał, że myślał, że może ponownie wygrać „MVP”, jeśli zostanie ustawiony na „właściwej pozycji”.

Gronk został zapytany o ten komentarz podczas Środowy wywiad w „Up and Adams” I powiedzmy, że Gronk chciałby zobaczyć, jak Rodgers właściwie realizuje swoje priorytety w NFL.

„Jestem absolutnie w porządku ze wszystkim, co powiedział, z wyjątkiem jednej kluczowej części, którą jest ponownie MVP” – powiedział Gronk. „Po prostu myślę, że mogę wygrać kolejny Super Bowl”, a wtedy byłoby to całkowicie w porządku. Dlaczego myślisz o MVP? Na przykład, czy nie chcesz Super Bowl? Myślę, że Super Bowl są pięć razy większe niż nagroda MVP”.

Gronk jest czterokrotnym mistrzem Super Bowl, który kiedyś grał z trzykrotnym MVP NFL w Tom Brady, więc z pewnością wie trochę o obu tematach.

„Wszyscy wiemy, że już kilka razy zdobyłeś tytuł MVP, ale wszyscy będą nawet wiedzieć, ile Super Bowl wygrałeś więcej niż MVP w grze” – powiedział Gronk o Rodgersie. Dlatego jestem tak zdezorientowany tym cytatem, który właśnie powiedział. To powinno być Super Bowl. Nigdy nie powinieneś myśleć o MVP, kiedy to są dwa Super Bowl. [as good]. „

Rodgers ma tylko jedno zwycięstwo w Super Bowl w swojej karierze, które miało miejsce w jego trzecim sezonie jako starter w 2010 roku. Od tego czasu Packers zdobyli cztery mistrzostwa NFC, ale Rodgers jeszcze nie wrócił do wielkiej gry.

Rozgrywający Packers rozmawiał o swojej przyszłości z McAfee, ponieważ w tej chwili nie jest jasne, co stanie się z nim w tym sezonie.

READ  Ranking Tygodnia Fantasy Football 10: śpiący, startujący, siadający | Rashad White i Andell Robinson

Podczas części rozmowy MVP Rodgers mówił o tym, jak ludzie myśleli, że został wyrzucony w 2019 roku, zaledwie rok przed tym, jak zdobył kolejne nagrody MVP. Ponieważ niektórzy fani prawdopodobnie myślą, że został wyrzucony, Rodgers powiedział, że zdecydowanie tak nie jest.

„Czy myślę, że nadal mogę grać? Oczywiście. Czy mogę grać na wysokim poziomie? Tak, na najwyższym poziomie. Myślę, że mogę ponownie wygrać Piłkarza Roku we właściwej sytuacji” – powiedział Rodgers. „Czy to Green Bay, czy gdzieś indziej? Nie jestem pewien, ale myślę, że nie powinieneś zamykać żadnej okazji”.

Gdyby Gronk powiedział Rodgersowi, co ma tam powiedzieć, wydawałoby się, że wolałby coś bliższego: „Myślę, że mogę grać na poziomie MVP i wygrać Super Bowl we właściwej sytuacji”. Nie tak powiedział Rodgers, a Gronk z pewnością nie był fanem faktu, że Rodgers przedkładał indywidualne nagrody nad osiągnięcia zespołowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *