Były CB Cormany McClain z Kolorado przeprowadza się na Florydę

Były zawodnik Kolorado, Cormani McClain, który kierował pierwszą klasą rekrutacyjną trenera Deiona Sandersa w drużynie Buffaloes, przeprowadzi się na Florydę, powiedział ESPN jego agent, Hector Rivas z Disruptive Sports.

McClain, 14. rekruter ESPN w 2023 r., odwiedził w zeszłym tygodniu Florydę wraz ze swoją matką i Rivasem. Pochodzący z Lakeland na Florydzie mieszkaniec Lakeland na Florydzie powróci do swojego rodzinnego stanu po wejściu na portal transferowy w zeszłym miesiącu.

Po słabym początku poprzedniego sezonu rozpoczął cztery mecze i wystąpił w dziewięciu dla Kolorado, notując 13 odbiorów i dwa zerwania podań. Maclin początkowo pracował w Miami, ale przeniósł się do Kolorado w styczniu 2023 r., wkrótce po zatrudnieniu Sandersa. W filmie na YouTube opublikowanym wkrótce po wejściu na portal McLean powiedział, że planuje „wydobyć starą wersję mnie i zmienić narrację”. [what] „Wszyscy myślą o moim imieniu, bycie częścią prawdziwego, wspaniałego programu wpłynie na mnie najlepiej, jak potrafię”.

Zauważył, że naukowcy nigdy go nie powstrzymywali i że nie chce „tylko grać dla kliknięć. Chcę wziąć udział w wielkim, dużym programie”.

McClain, któremu pozostaną trzy lata kwalifikowalności i dostępna czerwona koszulka, dołącza do obrony Florydy, która tej zimy i wiosny była agresywna na bramce. Do drużyny Gators dołączyli także defensywni obrońcy Jameel Grimsley (Alabama), Asa Turner (Waszyngton) i Trikwizzi Bridges (Oregon), a także dołączyli do linii obrońcy i wzdłuż linii.

W zeszłym miesiącu w wywiadzie dla DNVR Sports Sanders powiedział, że życzy wszystkiego najlepszego McClainowi.

„Modlę się, aby wziął udział w programie, który stawia przed nim wyzwania, pociąga do odpowiedzialności i rozwija go jako młodego mężczyznę” – Sanders powiedziała DNVR. „Niestety, nie byliśmy programem, który mógł to zapewnić”.

READ  White Sox wyznaczył Dallas Kuchel na spotkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *