Pierwszy zwiastun Assassin’s Creed Shadows przedstawia podwójną akcję samurajów i ninja

Następny wpis w Zabójca doktryny Franczyza jest już prawie na ukończeniu: firma Ubisoft wypuściła pierwszy zwiastun Cienie Assassin’s Creedktóry zostanie uruchomiony jeszcze w tym roku.

Zwiastun nadaje się na światową premierę, ponieważ przedstawienie dwóch bohaterów gry wymaga czasu. Pierwszym z nich jest samuraj Yasuke, Afrykanin, który zostaje sługą japońskiego watażki Ody Nobunagi. Drugą bohaterką jest Naoe, shinobi, której sprzeciw wobec wojny Nobunagi początkowo stawia ją przeciwko Yasuke. Krążą pogłoski Cienie Będzie zawierał dwóch głównych bohaterów, podobnych do… Syndykat Assassin’s CreedZanim ujawniono oficjalny zwiastun, wyciekły kluczowe grafiki z gry przedstawiające bohaterów samurajów/shinobi.

Od 2022 r. Cienie Assassin’s Creed Znana była pod kryptonimem, Czerwony Assassin’s Creed. Na początku tygodnia firma Ubisoft ogłosiła oficjalną zmianę nazwy oraz nadchodzący zwiastun. czerwony / Cienie Początkowo ujawniono ją jako część Ubisoftu Zabójca doktryny Plan działania, który obejmował także inne tytuły będące w fazie rozwoju w ramach franczyzy, m.in Assassin’s Creed Jade I Imię kodowe Hicks.

chwila Pseudonim Hicks pozostaje w większości tajemnicą, Assassin’s Creed Jade Zostało to oficjalnie ogłoszone na zeszłorocznym Gamescomie. To gra mobilna opracowana wspólnie z Level Infinite firmy Tencent Games, która w sierpniu ubiegłego roku zakończyła swoją pierwszą zamkniętą wersję beta. Jednak może minąć trochę czasu, zanim to nastąpi Zapach uwolnienie: Mówi się, że zostało to przełożone Ze względu na to, że wydawca Tencent przeniósł nacisk na rozwój z zachodnich licencjonowanych adresów IP na własne gry.

Ubisoft nie pochwalił się ani Yasuke, ani Naoe rozgrywką, ale będziemy mogli się o tym przekonać wkrótce, gdy Cienie Assassin’s Creed Premiera odbędzie się 15 listopada na Xbox, PlayStation, PC i Mac.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *