Całkowicie cyfrowa edycja serii Xbox

Po miesiącach spekulacji i plotek Xbox zaprezentował nową serię ulepszeń sprzętowych dla obu serii Xbox

Podczas dzisiejszej prezentacji Xbox Games Showcase firma Xbox zaprezentowała nową, w pełni cyfrową konsolę Xbox Series X w wersji „Robot White” z 1 TB pamięci. Posiada całą szybkość i funkcje serii Xbox To o 50 dolarów taniej niż zwykła cena detaliczna X.

Widzieliśmy także nową konsolę Xbox Series S o pojemności 1 TB (w porównaniu z 500 GB w przypadku oryginalnej konsoli Series S), która jest zasadniczo taka sama jak obecna konsola Xbox Series S o pojemności 1 TB w kolorze Carbon Black, tylko ma inny kolor. Będzie kosztować 349,99 dolarów.

Wreszcie pojawiła się nowa edycja specjalna Xbox Series Nie dajcie się zwieść, to nie jest zwykły czarny Xbox. Jest usiany wzorem małych gwiazdek w kolorze srebrnym, szarym i zielonym, który przypomina nocne niebo. Kosztuje 599,99 dolarów i jest dostarczany z pasującym kontrolerem, który jest dostarczany wyłącznie z konsolą. Ta edycja będzie dostępna wyłącznie w ograniczonych ilościach.

Tutaj także możesz śledzić wszystkie informacje ogłoszone podczas Xbox Games Showcase Wszystko, co Sony ogłosiło w najnowszym State of Play, Wszystko, co pokazaliśmy w ramach tegorocznego IGN LiveI Najciekawsze momenty z tegorocznej prezentacji Summer Game Fest.

Rebecca Valentine jest starszą reporterką w IGN. Masz wskazówkę dotyczącą historii? Wyślij go na adres [email protected].

READ  Słuchawki Honor 3 Pro mają wbudowany system monitorowania temperatury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *