Całowanie Leonardo DiCaprio w filmie „Titanic” było „koszmarem”

Nigdy nie zostawiaj tych wspomnień.

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio mogli mieć chemię jako Rose i Jack w Titanicu, ale sceny ich pocałunków były zbyt niezręczne dla brytyjskiej aktorki.

Według Winsleta (48 l.) intymne relacje z 49 l. DiCaprio „nie były na pożądanym poziomie”.

„Więc kontynuujemy ten pocałunek, a ja mam dużo jasnego makijażu” – powiedziała. Podczas wywiadu dla Vanity Fair, który ukazał się 12 czerwca. „Lubię też sprawdzać nasz makijaż pomiędzy ujęciami”.

Brytyjska aktorka Kate Winslet rzuciła światło na kręcenie filmu „Titanic”, mówiąc, że za kulisami toczy się inna historia z gwiazdą Leonardo DiCaprio. AFP za pośrednictwem Getty Images

Kontynuowała: „I po każdym ujęciu czułam się, jakbym ssała kawałek karmelu czekoladowego, bo jego makijaż eksplodowałby na mnie”. „I wyglądało na to, że trochę brakowało mu twarzy, bo była tam duża blada część od całego makijażu, który na niej pozostał”.

Aktorka „Czytelnika” ujawniła, że ​​kręcenie słynnej sceny „Lecę” było szczególnie „takim bałaganem” i „koszmarem”.

„Leo nie mógł przestać się śmiać. Musieliśmy nakręcić to jeszcze cztery razy ze względu na światło… [director James Cameron] „Chciałem, żeby światło jasno to określiło” – wspomina Winslet.

„Więc ukryłem się tu i tutaj [in her blouse] „Mam jego makijaż, pędzle i gąbkę, a mój makijaż, pędzle i gąbkę po drugiej stronie” – kontynuowała. „Pomiędzy ujęciami ponownie nakładałam makijaż”.

„Więc kontynuujemy ten pocałunek, a ja mam bardzo jasny makijaż” – powiedziała Winslet. „Lubię też sprawdzać nasz makijaż pomiędzy ujęciami”. © 20thCentFox/Dzięki uprzejmości kolekcji Everett
Ujawniła również, że kręcenie sceny poręczy łodzi było „tak chaotyczne” i że „był to koszmar”. CBS za pośrednictwem Getty Images

Ale wpadki makijażowe nie były jedyną przeszkodą, z jaką musieli się zmierzyć aktorzy podczas kręcenia tej sceny. Winslet również wspomniała o tym, jak niewygodne były jej ubrania.

„Spójrz na to i zobacz, jak nie mogłam oddychać w tym cholernym gorsecie” – zauważyła, oglądając powtórkę tej sceny.

Podczas gdy Winslet wspominała swój ukochany film, Winslet (48 lat) stwierdziła, że ​​całowanie swojej koleżanki z gwiazdy „to nie wszystko”. Obraz drutu

Winslet i DiCaprio zostali najlepszymi przyjaciółmi na planie, ale krążyły plotki, że Winslet i Cameron (69 l.) toczyli wówczas konflikt. W 1998, powiedziała Rolling Stone „Po prostu ponownie współpracowałaby z Jimem Cameronem za dużo pieniędzy”.

READ  Adaptacja „Wicked” w Universal dodaje Marissę Budd i Bowen Yang — ostateczny termin

„Część mnie jest niemal smutna, że ​​głupie i spekulacyjne rzeczy, które mówiono wówczas na temat filmu Titanic, przyćmiły mój faktyczny związek z nim”. Winslet powiedział Variety. „On wie, że będę gotowy na wszystko. Jakieś wyzwanie, jakieś wskazówki, które mi dasz? Spróbuję”.

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio wcielili się w Rose i Jacka w filmie „Titanic”. CBS za pośrednictwem Getty Images

„Nie było między nami sporu” – Cameron powiedział portalowi. Kiedy opuściła Rose, cierpiała na lekką depresję poporodową. Ona i ja rozmawialiśmy o tym, że ona naprawdę sięga głęboko i że jej bohaterowie pozostawiają na niej trwałe, a czasem dramatyczne wrażenie.

Po premierze „Titanica” Winslet spotkała się z ostrymi uwagami na temat swojego ciała, które uznała za „znęcanie się” i „obraźliwość z pogranicza”.

Pomimo tych negatywów aktorka stwierdziła, że ​​jest ogólnie dumna z filmu z 1997 roku.

Winslet (od lewej), reżyser James Cameron i DiCaprio pozują po tym, jak Cameron zdobył nagrodę dla najlepszego reżysera za „Titanica” podczas 55. dorocznej ceremonii rozdania Złotych Globów. AFP za pośrednictwem Getty Images

„Mam wrażenie, że to film, który wciąż daje wiele. Całe kolejne pokolenia ludzi odkrywają ten film lub oglądają go po raz pierwszy i jest w tym coś niezwykłego.

Winslet ostatnio wystąpił w miniserialu MAX „The Regime” z 2024 r. i programie HBO „Mare of Easttown” z 2021 r. Powiedziała Variety, że „prawdopodobnie” ponownie zagra Mary.

„Granie jej wyglądało właśnie tak: poczułam się odświeżona i odmłodzona tym, jak obrzydliwa była każdego dnia” – powiedziała. „Była ciepła i zabawna, a jej umiejętność dostrzegania wszystkich była cudowna”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *