Carlene Carter kwestionuje negatywny stosunek do „Cowboy Carter” Beyonce.

W ciągu kilku tygodni, które upłynęły od ogłoszenia przez Beyoncé albumu „Cowboy Carter”, pojawiło się przytłaczająca ilość komentarzy na temat przejścia piosenkarki na muzykę country i długo przeoczanego wkładu czarnych artystów w ten gatunek od momentu jego powstania.

Pojawiły się także bardziej humorystyczne komentarze na temat tytułu albumu – pochodzącego od nazwiska po mężu Beyoncé i jej męża Seana „Jaya-Z” Cartera – oraz długiej spuścizny pozostawionej przez rodzinę Carterów, której muzyka jest powszechnie postrzegana jako ich największy wpływ. Według typu kraju. Grupa nagrywała w latach dwudziestych i pięćdziesiątych XX wieku, a początkowo składała się z Sarah Carter, jej męża A.B. i szwagierki/gitarzysty prowadzącej Maybelle, później rozszerzyła się o córki Maybelle: June (późniejszą długoletnią żonę Johnny'ego Casha), Anitę i Helena. .

Córka June, Carlin, weteranka muzyki country, wyraziła się pozytywnie o imienniku Beyoncé i jej albumie „Country Carter” – i zasadniczo powitała ją w dalszej rodzinie: „Oto ciepłe powitanie w Carter Girls Club!” Poniżej znajduje się pełna treść jego oświadczenia.

Mam pewne negatywne odczucia w związku z wydaniem jej nowego albumu country Beyoncé „Cowboy Carter”.

Jako dziewczyna Carter i pochodząca z długiej linii dziewcząt Carter, poruszyło mnie pytanie, dlaczego ktoś miałby traktować Cartera w ten sposób?

Jest niezwykle utalentowaną i kreatywną kobietą i najwyraźniej chciała to robić, ponieważ kocha muzykę country. W mojej książce jest jedną z nas, Kobiet Carter, i zawsze przesuwałyśmy granice, eksperymentując z jakąkolwiek muzyką, którą czujemy w naszych sercach i podejmując ryzyko kierowane duszą. Czasami „ establishment” muzyki country nie był zbyt gościnny, a czasami przyjmowano to z otwartymi ramionami. Jak powiedział Chuck Berry: „To pokazuje, że nigdy nie wiadomo”.

Jestem tu, aby dać znać Beyoncé i wszystkim tym, którzy mówią negatywnie, że ją podziwiam, kocham ją i wszystko, co robi. Cieszę się, że Carter ma w sobie odwagę, tak samo jak przez prawie 100 lat, gdy Carter zdecydowała się podążać za naszymi sercami, sercami przepełnionymi miłością nie tylko do muzyki country, ale do wszelkiego rodzaju muzyki.

Serdecznie witamy w Carter Girls Club! To tylko kwestia czasu, zanim ci naiwni staną się mówcami.

Z dużą ilością miłości i wsparcia.

Carlene Carter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *