CD Projekt Red „Wciąż ulepsza” Cyberpunk 2077

Aktualizacja z zeszłego miesiąca może nie przyniosła żadnej nowej zawartości do Cyberpunk 2077, ale to nie znaczy, że zespół programistów zrezygnował jeszcze z „pracy nad rzeczami”.

W transmisji na żywo, Paul Sasko, kierownik CD Projekt Red, potwierdził, że zespół zdaje sobie sprawę, że wciąż jest „praca do wykonania” i powiedział, że „codziennie” przegląda potencjalne nowe zadania.

„Wciąż pracujemy nad ulepszeniem gry, ponieważ wszyscy wiemy, że jest wiele do zrobienia” – powiedział Sasko w odpowiedzi na pytanie na czacie. reddit przez Gracz).

Cieszymy się, że polubiłeś 1.5, to daje nam więcej […] Zachęta do współpracy z wami, ponieważ okazujecie to uznanie.

To było wszystko, co Sasco chciał w tym momencie zrezygnować.

„Tyle mogę ci powiedzieć. Pracujemy nad rzeczami dla ciebie. Na przykład, dosłownie codziennie przeglądam zadania i rozmawiam z ludźmi o rzeczach, więc tak się dzieje”.

— Nie mogę ci nic powiedzieć o naszych planach na przyszłość — powtórzył Sasco. „Ale mogę was zapewnić, że pracujemy nad rozszerzeniami – pracujemy nad rzeczami dla was”.

Łatka 1.52 dla Cyberpunka 2077 Wydany dwa tygodnie temu. W przeciwieństwie do lutowej aktualizacji naprawiło to błędy i usterki bez nowej zawartości.

Tymczasem CD Projekt Red zauważa, że ​​„dodatki” Cyberpunk 2077 wciąż są na stole pomimo studia. Porzuca technologię RedEngine w Unreal Engine 5, rozpoczynając prace nad kolejną sagą o Wiedźminie.

READ  Kilka obiecujących miejsc do rozpoczęcia Steam Next Fest powraca z „setkami” wersji demonstracyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *