W Prime Day nowy Amazon Echo Spot będzie dostępny w sprzedaży za prawie połowę ceny

Podobnie jak jego poprzednik, nowy Spot jest połączeniem inteligentnego głośnika i budzika, ale rezygnuje z aparatu, którego nikt nie lubił umieszczać w swojej sypialni. Teraz zapożycza swój projekt od Echo Pop, który według Amazon zapewni mu lepszą jakość dźwięku. Jako głośnik Echo obsługuje oczywiście polecenia głosowe Alexy, umożliwiające ustawienie alarmu rano, wywołanie prognozy pogody lub przeczytanie aktualności. A jeśli posiadanie mikrofonu w sypialni nadal brzmi onieśmielająco, na górze Spota znajduje się dedykowany przycisk umożliwiający jego wyłączenie.

Oprócz łatwości obsługi i funkcjonalności, należy pamiętać, że każdy inteligentny budzik staje się bezużyteczny, jeśli nastąpi przerwa w zasilaniu, ponieważ nie ma zasilania awaryjnego.

Przy okazji, oto krótka uwaga na temat niektórych poufnych informacji związanych z baseballem (ujawnienie, jeśli chcesz): Zwykle nie zajmujemy się handlem produktami krawędź Nie recenzowalibyśmy produktu, jeśli nie mielibyśmy z nim osobistych doświadczeń. Ponieważ właśnie wydano Echo Spot, skontaktowałem się z naszą rezydentką, recenzentką inteligentnego domu, Jennifer Pattison Tuohy, która zaczęła testować nowy Spot na potrzeby swojej nadchodzącej recenzji. Jen miała w większości pozytywne wrażenia i uważa, że ​​nowy Spot powinien mieć doskonałą cenę za 45 dolarów, ale być może mniej przy pełnej cenie 80 dolarów. Czekajcie na pełną recenzję z ostateczną oceną. Na razie, jeśli jesteś subskrybentem Prime i nie masz nic przeciwko zostaniu jednym z pierwszych użytkowników, ta oferta może być tego warta.

READ  Fan Elden Ring stworzył aplikację na iOS, która pomaga graczom śledzić misje • Eurogamer.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *