Cedric MacMillan, kulturysta, umiera w wieku 44 lat

„Z przykrością informujemy, że dzisiaj zmarł nasz przyjaciel i brat @cedriccmmillan. Cedric będzie nam bardzo brakować jako sportowca, towarzysza, przyjaciela i ojca” – napisała firma Black Skull USA, zajmująca się suplementami diety. Opublikuj na Instagramie. Firma nie podała dalszych szczegółów dotyczących śmierci Macmillana.

„Nasze modlitwy są z całą jego rodziną i przyjaciółmi. Walczył z dobrym dżihadem i teraz żyje” – dodała.

Macmillan wygrał zawody kulturystyczne Arnold Classic 2017, a organizator Arnold Sports Festival powiedział, że był „smutny” w hołdzie na Instagramie.

Cedric, znany ze swojej niezwykłej osobowości, zaraźliwego uśmiechu, dobrego serca i poczucia humoru, które uwielbiali jego koledzy i fani, będzie bardzo tęsknił za Cedricem. Poczta czyta.

Organizacja nosi imię słynnego kulturysty Arnolda Schwarzeneggera, a post zawiera zdjęcie Macmillana i Schwarzeneggera razem.

Macmillan zdobył wiele tytułów i stał się „gwiazdą w świecie kulturystyki i fitnessu”, a także odbyciu ponad 20-letniej służby w armii amerykańskiej, gdzie awansował do stopnia sierżanta sztabowego, pozycja ta trwa nadal.

„Przede wszystkim Cedric Macmillan był mężem i ojcem i składamy jego rodzinie kondolencje w tym bardzo trudnym czasie” – czytamy w liście.

Rzeczniczka CNN powiedziała, że ​​MacMillan był członkiem Gwardii Narodowej Karoliny Południowej w chwili śmierci. Potwierdziła, że ​​Gwardia Narodowa została powiadomiona o jego śmierci, ale odmówiła dalszych komentarzy.

READ  Gra Ubisoft Star Wars Outlaws Open-World pojawia się na Xbox Showcase

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *