Ceny dysków Samsung SSD sięgają 67 procent na Amazon

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Jeśli chcesz kupić dodatkową pamięć masową do swojego komputera lub PlayStation 5, nie musisz czekać do Czarnego Piątku, aby zdobyć okazję na jedne z najlepszych dysków SSD na rynku. Przed Świętem Dziękczynienia Amazon prowadzi wyprzedaż Urządzenia do przechowywania Samsung, w tym modele premium NVMe firmy. Właściciele PS5 będą chcieli zwrócić uwagę na Samsunga 980 Pro. Po odjęciu 53 procent, 190 USD, w porównaniu z 400 USD. To idealne ulepszenie typu plug-and-play dla najnowszej konsoli Sony, spełniające wszystkie wymagania dotyczące kompatybilności i chłodzenia .

Kup Samsung 980 Pro od Amazon – 119 USD i więcej

Amazon obniża również wersję niezabezpieczających wersji 980 Pro A 970 Evo. Ten ostatni jest tutaj punktem kulminacyjnym. W tej chwili możesz kupić model 2 TB za 160 USD zamiast 500 USD. 500 GB jest również dyskontowane o 54 procent, co daje teraz 60 USD. 980 Pro i 970 Evo to świetne opcje, jeśli chcesz dodać szybki NVMe Gen4 do swojego komputera — upewnij się, że masz . Jeśli chcesz ożywić stary komputer, najlepsze dyski twarde SATA firmy Samsung są to .

Ci, którzy szukają przenośnego schowka, również mają szczęście. Obecnie istnieją wersje 1 TB i 2 TB tarczy T7 Shield , Prosty. Oznacza to, że możesz kupić droższy model za 150 USD, a wariant 1 TB za 90 USD. Co najlepsze, wszystkie trzy kolory – niebieski, czarny i beżowy – są objęte wyprzedażą. Tarcza T7 jest ulubieńcem Engadget. Połączenie obsługi USB 3.2 Gen 2 i ochrony z certyfikatem IP65 sprawia, że ​​jest to doskonały wybór dla każdego, kto potrzebuje szybkiego i niezawodnego rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych.

READ  Według AI tak może wyglądać dom przyszłości

Kup Samsung T7 Shield od Amazon – 90 USD i więcej

Ostatnim produktem wartym podkreślenia jest . Amazon zdyskontował wszystkie cztery modele, przy czym wariant 512 GB otrzymał największą obniżkę ceny. Po 47 procentowej zniżce możesz dostać tę wersję za 45 USD. Zwykle kosztuje 85 USD. EVO Select microSD to świetna opcja dla tych, którzy chcą zwiększyć swoją konsolę Nintendo Switch dzięki szybkiemu przechowywaniu. Koniecznie sprawdź resztę wyprzedaży, aby sprawdzić, czy jest coś innego, co może odpowiadać Twoim potrzebom.

Dostać najnowszy Czarny Piątek A Internet Pon Oferty przez obserwowanie EngadgetDeals na Twitterze A Zapisz się do newslettera Engadget Deals.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *