Chaim Blum o Bogaerts, Pitching, Dodatki poza sezonem

21:34: Julian McWilliams z The Boston Globe Ma kilka aktualnych informacji na temat badań promocyjnych, cytując swoją prawą rękę Tommy’ego Canleya Jako cel dla byka Red Sox. Sox nie poczynili większych postępów w ostatnich rozmowach z Eovaldim i chociaż wiadomo, że Red Sox są zainteresowani Kodai Singajapońska gwiazda jeszcze nie odwiedziła Bostonu, podczas gdy jest w trasie, aby odwiedzić inne zespoły.

Jeśli chodzi o uderzenie, Abreu otrzymał trzyletnią umowę.W przedziale od niskich do średnich 40 milionów dolarów”, znacznie poniżej trzyletniego Abreu, który zarobił 59,5 miliona dolarów z Houston.

18:47: Prezydent drużyny baseballowej Red Sox Chaim Blum rozmawiał z Alexem Speierem z Boston Globe (Temat na Twitterze) i inni reporterzy dzisiaj na zimowych spotkaniach, na których przedstawiają ogólne plany swojego zespołu na resztę sezonu. Chrisa Martina i Julia Rodriguez Dodatki stanowiły jak dotąd najbardziej znaczące przyłożenie Bostonu, a Bloom powiedział, że Sox mógłby dodać co najmniej dwa dodatkowe środki odciążające, aby zwiększyć szybkość gry.

Ogólnie rzecz biorąc, Bloom powiedział, że zespół chciał dodać „Siedem osiem dziewięć„gracze do”Budujemy taki zespół, jaki chcemy. Ta lista obejmuje trzech lub czterech graczy na tej pozycji oraz co najmniej jednego gracza, który może wprowadzić.Zaletą jest przywództwo i konsekwencjaAby włączyć, a także role.

Na papierze wygląda na to, że Red Sox chcą powtórzyć to, co mają pierwszy trzy pory roku Pod rządami Blooma, w którym klub wykonał szeroki zakres ruchów, dużych i małych, aby wstrząsnąć porządkiem dziobania. Ta niemal całkowita przebudowa dodała do składu zarówno zwykłych graczy, jak i kontynuacje, generalnie skupiając się na pozyskiwaniu weteranów i weteranów, których można kontrolować, na podstawie krótkoterminowych kontraktów — z głównym wyjątkiem Historia Trevoraoraz jego sześcioletni kontrakt o wartości 140 milionów dolarów z marca ubiegłego roku.

READ  2022 Draft NBA Live Updates, Scores: Tracker, System, Scores, Deals Like Magic Takes Takes Paolo Banchero #1

Taktyka Blooma wywołała co najwyżej mieszane reakcje ze strony Red Sox Nation, ponieważ ostatnie trzy sezony zespołu składały się z jednego wyjazdu na ALCS (w 2021 r.) I dwóch ostatnich miejsc (2020 i 2022) na Bliskim Wschodzie. Wiele mniej znanych posunięć Blooma przyjęło się, ale wiele też się nie opłaciło, a względny brak wydatków Bostonu na graczy z dużymi biletami również spotkał się z krytyką, biorąc pod uwagę tradycyjne podejście zespołu do rynku masowego. Red Sox pozostali co najmniej w pierwszej dziesiątce najlepiej opłacanych drużyn przez trzy sezony Blooma, a nawet przekroczyli próg podatku od luksusu w zeszłym roku, pomimo podpisania kilku największych nakładów zespołu, zanim Bloom dołączył do organizacji.

Red Sox to mają Mało pieniędzy Wyjście z książek tej zimy, oczywiście, z Xander Bogaerts Bycie najwybitniejszym wolnym agentem klubu. Relacje z weekendu Pokazane że Sox nie byli głównymi członkami rynku Bogaerts i że Red Sox jeszcze tego nie zrobili ”Konkurencyjna ofertado shortstopu.

Bloom zakwestionował dziś te spekulacje, mówiąc: „Zdecydowanie mu się oświadczyłyśmy, zaręczyłyśmy się i nadal będziemy zaręczone. Bogaerts pozostaje głównym priorytetem dla Red Sox, choć Bloom spodziewa się, że shortstop sprawdzi wszystkie jego opcje podczas swojej pierwszej podróży do wolnej agencji.

Naturalnie, ponowne podpisanie kontraktu z Bogaertsem i umocnienie pozycji gracza shortstop miałoby duży wpływ na plany Bostonu dotyczące przekształcenia mieszanki wysokiej jakości graczy. Bloom odniósł się do tej historii lub Enrique Hernández Jeśli Bogaerts odejdzie, prawdopodobnie przejmie kontrolę na shortstopie, ale jeśli zostanie, Storey prawdopodobnie nadal będzie na drugiej bazie, a Hernandez może odbijać się wokół diamentu, prawdopodobnie pozostając głównie na środku pola.

Historia i postać Hernandeza Everyday Role-playing Somewhere i Rafał Devers Zakryta trzecia baza f Alex Verdugo Będzie miał stałe zatrudnienie w jednej lub obu placówkach. Jednak w innych miejscach wokół Diamentu jest trochę przepływu i trochę więcej okazji na dodanie nowych twarzy, w zależności od tego, ile czasu Red Sox chcą dać młodszym graczom, takim jak Tristona Casasai Garena Doranalub Jeter Downs. Na przykład, technicznie rzecz biorąc, Sox mają wielu kandydatów na start/DH w Casas, Bobby’ego DalbeckaI Erica Hosmeraale zespół jest nadal Zrób duży nacisk podpisać José Abreu zanim Abreu zdecydował się dołączyć do Astros.

READ  Red Sox umieścił zapolowego Adama Duvalla w IL ze złamanym nadgarstkiem

Śledztwo Abreu wydaje się wskazywać na większą gotowość do wydawania pieniędzy na front office. Oczywiście, aby ponownie podpisać kontrakt i sprowadzić Bogarta, potrzebny byłby bardzo duży kontrakt Nathana Ivaldiego Powrót będzie prawdopodobnie wymagał kilkuletniego zobowiązania zdrowotnego. Bloom powiedział, że obecni niezależni agenci Eovaldi i Michał Wasa Oba są nadal możliwe, podczas gdy zespół bada rynek merchandisingowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *