Charlie Cox, Vincent Donofrio powracają w Marvel’s Echo — The Hollywood Reporter

Studio Marvela Ma w zanadrzu kilka diabelskich planów echo dźwiękunadchodzący serial Disney+ jest obecnie kręcony w Atlancie.

Charliego Coxa A Vincent D’Onofrio, który wcielił się w klasyczne postacie Marvel Comics, odpowiednio, Daredevil i The Kingpin, dołączył do serii, w której występują gwiazdy hak Wybuch Alaqua Coxa jako Maya Lopez. Marvel nie miał komentarzy.

Ten ruch jest najnowszym znakiem wysiłków Marvel Studios, aby utkać popularne postacie z programów Marvela, które już wygasły na Netflix, takich jak nieostrożny w stodole. Źródła mówią echo dźwięku Będzie zawierać spisek, w którym Daredevil, który był niewidomym adwokatem Mattem Murdochem, szuka byłego sojusznika. notacja dźwiękowa Planeta tygodnia Wspomniała, że ​​sojusznikiem jest Jessica Jones, kolejna postać Marvela grana w jej serialu Netflix i grana przez Kristen Ritter. Jeśli Ritter taki jak Jones pojawi się już w echo dźwiękuto pozostawiłoby Luke’a Cage’a, Iron Fist i The Punisher jako bojowników przestępczości na poziomie ulicy, którzy wciąż mogą ponownie wprowadzić ich do Marvel Cinematic Universe.

Cox wystąpił jako Matt Murdock / Daredevil w trzech sezonach nieostrożny Od 2015 do 2018, a także seria Task Force 2017 Obrońcypodczas gdy D’Onofrio zagrał arcywroga Wilsona Fiska/Kingpina w nieostrożnyPierwszy i trzeci sezon. Duet stał się ulubieńcem fanów i wyznaczył wysokie standardy tego, jak może wyglądać walka superbohatera w telewizji. Czas Coxa w Daredevil skończył się, gdy Netflix, który zawarł umowę z Disneyem na produkcję projektów Marvela, został anulowany nieostrożny W 2018 roku, kiedy Disney przygotowywał się do uruchomienia konkurencyjnej usługi przesyłania strumieniowego, Disney+.

Cox myślał, że postawił Murdocka za sobą, ale w czerwcu 2020 roku otrzymał telefon od szefa Marvela, Kevina Feige, z pytaniem, czy jest zainteresowany powrotem. W grudniu 2021 roku widzowie zobaczyli, jak tajna rozmowa doszła do skutku, gdy Murdock miał jedną scenę Spider-Man: Nie ma drogi do domu Jako adwokat Petera Parkera (Tom Holland).

READ  SZKOŁA LAMBROOKE: Królewskie dzieci George, Charlotte i Louis przybywają pierwszego dnia

Tymczasem zaledwie kilka dni temu Nie ma powrotu do domu W odnoszących sukcesy teatrach D’Onofrio okazał się wielkim złym w hak. W kolejnych miesiącach Disney+ ruszył dalej nieostrożny i inne produkty Netflix do Serwisu (z etykietą ostrzegawczą dla dorosłych widzów) i poproś o plik nieostrożny Serial, który technicznie będzie jego czwartym sezonem.

w studiu, echo dźwięku Podąża za Mayą Lopez (Cox), gdy jej życie w Nowym Jorku ściga ją jako przywódczyni gangu i wraca do rodzinnego miasta, aby ponownie połączyć się ze swoimi rdzennymi amerykańskimi korzeniami. Związałeś się już z Kingpinem w bitwie w hak Epilog po dowiedzeniu się, że był odpowiedzialny za śmierć jej ukochanego wujka Williama Lopeza (Zanne McClarnon). McClarnon powtarza swoją rolę z innymi aktorami, takimi jak Chask Spencer, Tanto Cardinal, DeVere Jacobs, Cody Lightning i Graham Greene. Odcinki Sidneya Freelanda i Catriony Mackenzie są na żywo z Marion Dare, która pracuje jako główna scenarzystka. Oczekuje się, że seria zakończy się w 2023 roku.

W lutym Cox powiedział: THR Tęsknił za swoim spotkaniem na ekranie z D’Onofrio: „Wyobrażam sobie, mam nadzieję, że nasze światy znów się zderzą, ponieważ rzeczy, które robiliśmy w przeszłości, były tak zabawne, a on jest świetnym aktorem”. Tymczasem D’Onofrio ujawnił: THR W grudniu on i Cox byli nadal blisko i mieli dwoje dzieci Rozmowy trwały dwie godziny o ich zwrotach MCU.

Cox jest reprezentowany przez UTA, Range Media Partners i United Agents w Wielkiej Brytanii, D’Onofrio jest reprezentowany przez UTA, Silver Lining Entertainment i Hansena Jacobsona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *