Zakręcony piątek 2 jest oficjalnie dostępny z Lindsay Lohan i Jamiem Lee Curtisem

Disney przygotowuje się do ponownej premiery horroru.

Studio zatrudniło Nishę Ganatrę, która niedawno wyreżyserowała odcinki miniserialu Hulu Witamy w Chippendalesaby wyreżyserować kontynuację komedii rodzinnej z 2003 roku Zakręcony piąteknadając rozmach długo obiecanemu projektowi i przygotowując go do letnich zdjęć w Los Angeles.

Jamie Lee Curtis i Lindsay Lohan, które zagrały w oryginalnym filmie, prowadzą negocjacje w sprawie ponownego zagrania matki i córki, które zamieniają się ciałami i życiem.

Curtis i Lohan rozmawiali o swoich nadziejach na kontynuację już od kilku lat, ale rozmowy na dobre rozpoczęły się dopiero w ostatnich tygodniach. Piątek, Curtisie Zamieściłem zdjęcie O sobie z Lohan na Instagramie.

Andrew Gunn, który wyprodukował film z 2003 roku, zajmuje się produkcją we współpracy z byłą dyrektorką Disneya, Kristen Burr. Annemarie Sanderlin będzie producentem wykonawczym. Nie jest jasne, czy funkcja będzie dostępna w kinach, czy zadebiutuje na Disney+. Projekt zawiera wczesną wersję roboczą Elise Hollander.

Disney stworzył przemysł chałupniczy, wykorzystując… Zakręcony piątek, który obejmuje kilka filmów, a także produkcje na Broadwayu. Film powstał na podstawie książki dla dzieci Mary Rogers z 1972 roku oraz oryginału z 1976 roku, w którym Barbara Harris wciela się w matkę i Jodie Foster w rolę córki. W każdej części próbowano przenieść podstawową koncepcję życia u kogoś innego do współczesnych środowisk nastolatków. Lohan nie jest już nastolatką, a nowy scenariusz, napisany przez Jordana Weissa, podobno wniesie do historii wielopokoleniowe podejście.

Curtis jest pod pewnymi względami gorętszy niż kiedykolwiek zawodowo, odkąd odebrał Oscara za zeszłoroczny film Wszystko wszędzie na raz I ostatni Halloween Potrójny restart.

Lohan jest w trakcie powrotu po zagraniu w dwóch popularnych komediach romantycznych Netflix, w tym w tegorocznej. Irlandzkie pożądanie.

Ganatra znana jest z tego, że w swoich serialach obejmujących odcinki seriali telewizyjnych dodaje lekkości I tak Do Brooklyn dziewięć dziewięć. Do jej wybitnych dzieł należą: późno w nocykomedia Mindy Kaling-Emma Thompson osadzona w świecie nocnych talk-show oraz Wysoka ocenaromantyczny dramat osadzony na scenie muzycznej z Dakotą Johnson i Tracee Ellis Ross w rolach głównych.

READ  Dobrze poinformowana aktorka Benjamin dla „Zjazdu rodzinnego” o swojej stracie w Los Angeles – termin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *