Sześć osób trafiło do szpitala po tym, jak lot United Airlines do Newark został przekierowany na lotnisko w Nowym Jorku z powodu „silnego wiatru”.


Sześć osób trafiło do szpitala po tym, jak lot United Airlines do Newark został przekierowany na lotnisko w Nowym Jorku z powodu „silnego wiatru”.


metro


Sześć osób podróżujących samolotem United Airlines z Izraela do Newark zostało zabranych do szpitala po tym, jak w piątek samolot został zmuszony do skierowania się na lotnisko w Nowym Jorku z powodu silnego wiatru – podają urzędnicy.

Lot 85 linii United Airlines wyleciał z Tel Awiwu i bezpiecznie wylądował na międzynarodowym lotnisku Stuart w hrabstwie Orange w stanie Nowy Jork około godziny 18:45, gdzie na pasie startowym powitali go ratownicy medyczni – wynika ze zdjęć i oświadczenia linii lotniczej.

United powiedział, że samolot przewożący ponad 300 pasażerów został skierowany na lotnisko w Nowym Jorku „po doniesieniach o silnym wietrze w Newark”.

Samolot United Airlines przylatujący z Izraela został przekierowany z miejsca docelowego w Newark w stanie New Jersey na międzynarodowe lotnisko Stewart w hrabstwie Orange w stanie Nowy Jork. new_windsor_ems/Instagram
Służby ratunkowe poinformowały, że sześć osób zostało hospitalizowanych w lokalnych szpitalach. new_windsor_ems/Instagram

Linia lotnicza podała, że ​​jeden z pasażerów miał „incydent medyczny”, a kilku innych pasażerów jest badanych pod kątem możliwej choroby lokomocyjnej.

Sześć osób zostało zabranych do szpitala z powodu „drobnych chorób” – podała firma New Windsor EMS w poście w mediach społecznościowych.

Władze poinformowały, że samolot zatankował paliwo i zakończył lot do Newark. Aeronautyka

United powiedział, że samolot Boeing 737 zatankował w Stuart, a następnie kontynuował lot do Newark.

Federalna Administracja Lotnicza prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/03/29/us-news/6-hospitalized-after-newark-bound-united-airlines-flight-diverts-to-ny-airport-ze względu na-silny-wiatr/ ?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

READ  Amerykański rynek pracy ignoruje obawy przed recesją. Fed dalej zacieśnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *