ChatGPT pojawia się na Macu w nowej aplikacji OpenAI przed WWDC

Dziś na OpenAI Duża wiosenna aktualizacjaFirma ogłosiła, że ​​ChatGPT wkrótce stanie się bardziej dostępny dzięki nowej aplikacji komputerowej uruchomionej na komputerze Mac.

Nowa aplikacja na Maca sprawia, że ​​ChatGPT jest jeszcze bardziej dostępny dla użytkowników

Niedawno krążyły pogłoski o współpracy Apple i OpenAI przed WWDC. To partnerstwo wprowadzi ChatGPT do iOS 18 jako wbudowaną opcję chatbota zintegrowaną z systemem.

Przed nawiązaniem współpracy OpenAI ogłosiło swoją własną aplikację ChatGPT, która będzie dostępna na komputerach Mac. Aplikacja została zaprojektowana tak, aby ChatGPT był łatwo dostępny i zawsze dostępny dla użytkowników. Podczas prezentacji pokazano bardzo krótką zapowiedź aplikacji, ale udostępniono więcej szczegółów W komunikacie prasowym.

Zarówno dla użytkowników bezpłatnych, jak i płatnych uruchamiamy także nową aplikację komputerową ChatGPT dla systemu macOS, zaprojektowaną tak, aby bezproblemowo integrowała się ze wszystkim, co robisz na komputerze. Używając prostego skrótu klawiaturowego (Opcja + Spacja), możesz natychmiast zadać pytanie ChatGPT. Możesz także robić zrzuty ekranu i omawiać je bezpośrednio w aplikacji.

Możesz teraz prowadzić rozmowy głosowe za pomocą ChatGPT bezpośrednio ze swojego komputera, zaczynając od trybu głosowego, który był dostępny w ChatGPT w chwili premiery, a nowe możliwości audio i wideo dla GPT-4o pojawią się w przyszłości. Niezależnie od tego, czy chcesz przedstawić nowy pomysł dla swojej firmy, przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej lub masz temat, który chcesz omówić, dotknij ikony słuchawek w prawym dolnym rogu aplikacji komputerowej, aby rozpocząć czat głosowy.

ChatGPT dla komputerów Mac jest już dostępny dla użytkowników Plusa, a w nadchodzących tygodniach będzie dostępny dla wszystkich bezpłatnych użytkowników GPT. Premiera aplikacji dla systemu Windows planowana jest jeszcze w tym roku.

Weź 9to5Mac

Zawsze miło jest mieć po raz pierwszy nową aplikację na Maca. Zawsze wolę aplikację natywną od aplikacji internetowej i nie inaczej jest w przypadku ChatGPT.

READ  Zabójcza sztuczka bojowa, o której gra ci nie mówi

Wcześniej użytkownicy komputerów Mac mogli korzystać z ChatGPT za pośrednictwem klienta internetowego lub aplikacji innej firmy. Przez około rok OpenAI oferowało aplikację na iPhone’a dla ChatGPT, ale nie było wiadomo, czy usługa oparta na sztucznej inteligencji otrzyma dedykowaną aplikację na komputery Mac. Wspaniale jest widzieć tę zmianę już dziś, zanim w nadchodzących tygodniach pojawi się więcej wiadomości Apple związanych z OpenAI.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *