Chet Hanks potępia bigotów używających hasła „White Boy Summer”.

Cheta Hanksa

„White Boy Summer” nie jest dla fanatyków…

Zostało „pokręcone”!!!

Cheta Hanksa Odpowiada ludziom używającym jego sloganu „biały chłopiec latem” w celu promowania nienawiści i bigoterii… mówiąc, że wypaczyli jego dobre intencje.

Toma Hanksa I Rita WilsonSyn Trumpa odpowiedział w środę na artykuł w New York Times, w którym podkreślił rosnącą popularność tego hasła wśród zwolenników białej supremacji.Jak powiedział Chet… nie jest w żaden sposób zaangażowany w drogę Jego zdanie Został dokooptowany przez grupy nienawiści.

Dodaje, że „White Boy Summer” to beztroski cytat – a także piosenka – którą opisuje jako „celebrację białych chłopców, którzy kochają piękne królowe każdej rasy”.

Chait twierdzi, że jeśli wyrażenie to zostanie „przekręcone na… [something] „Popieranie jakiejkolwiek formy nienawiści lub nietolerancji wobec jakiejkolwiek grupy ludzi jest godne ubolewania i potępiam je”.

Nie minęło dużo czasu, zanim fani odpowiedzieli na jego wiadomość… oklaskując go za zabranie głosu i wyjaśnienie swojego stanowiska w tej sprawie.Jednak nie jest to pierwszy raz, kiedy Chet musi zająć się swoim wirusowym memem… jak wcześniej wyjaśnił w „Channel 5 with Andrew Callaghan” Logo – gra dalej Megan Thee OgierPiosenka „Hot Girl Summer”, wyprodukowana przez National Media Corporation, miała promować stosunki rasowe.

Zapytałem Cheta Hanksa, czy chce przeprosić jakieś marginalizowane społeczności pic.twitter.com/EEzD9VrtNs

– Ziwe (@ziwe) 6 maja 2022 r


Z komikiem spotkał się także Chait, oskarżony o przywłaszczenie kulturowe ze względu na częste mówienie z karaibskim akcentem Ziwi Fumodo W swoim programie w Showtime, kiedy zapytała go, czy chce przeprosić.

Ten jednak odmówił, gdyż uważał, że nie zrobił nic obraźliwego.

Surowa rozmowa

Chet nigdy nie bał się mówić, co myśli. Na przykład ujawnienie z tego tygodnia Powiedziały mu osoby uzależnione od kokainy Musiał się „uspokajać” w walce z nałogiem.
READ  Adwokat z Nowego Jorku został zwolniony przez firmę prawniczą po tym, jak został sfilmowany, jak zrywa zieloną perukę z głowy kobiety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *