Lot Delta został przekierowany do Nowego Jorku po tym, jak pasażerom podano zepsute jedzenie

Samolot Delta z Detroit do Amsterdamu został przekierowany na lotnisko Kennedy w Nowym Jorku po tym, jak pasażerom podano zepsute jedzenie

NOWY JORK — Lot z Detroit do Amsterdamu został w środę przekierowany na lotnisko Kennedy’ego w Nowym Jorku po tym, jak pasażerom podano zepsute jedzenie, podali urzędnicy Delta Air Lines.

Rzecznik Delta podał w oświadczeniu, że samolot wystartował z Detroit około 23:00 we wtorek i wylądował w Nowym Jorku o 4:00 „po doniesieniach, że część posiłków zapewniona w głównej kabinie na pokładzie została zepsuta”.

Rzecznik Zarządu Portu Nowego Jorku i New Jersey, który zarządza lotniskiem, powiedział, że 14 z 277 pasażerów samolotu, a także dziesięciu członków załogi, zostało opatrzonych przez personel medyczny po wylądowaniu samolotu. Żaden z nich nie wymagał hospitalizacji.

Nie jest jeszcze znana całkowita liczba osób, które zjadły zepsutą żywność.

Delta powiedziała, że ​​zbada incydent.

„Nie jest to usługa, z której znana jest Delta, dlatego serdecznie przepraszamy naszych klientów za niedogodności i opóźnienia w ich lotach” – powiedział rzecznik Delta.

Władze portu poinformowały, że pasażerom zapewniono pokoje hotelowe i wszystkie pokoje zostaną ponownie zarezerwowane, aby móc kontynuować podróż do miejsc docelowych.

READ  Frontier Airlines przypadkowo przewozi pasażera lecącego na Florydę do obcego kraju bez paszportu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *