Chris Evans wyjaśnia, kto „Kapitan Ameryka” jest w środku nadchodzącego filmu

Chris Evans ona ma Anthony MackieZ powrotem.

Piątek, The Hollywood Reporter prognoza Niezależnie od tego, czy Steve Rogers z Evansa, czy Sam Wilson z Mackie będą nosić wzmocnioną przez zwierzęta amerykańską zbroję bohatera w nadchodzącej części „Captain America 4”.

Evans zabrał się na Twittera w sobotę, aby oczyścić powietrze z kinomanów, którzy mają nadzieję zobaczyć go w nadchodzącym filmie.

„Sam Wilson to Kapitan Ameryka”, powiedział w odpowiedzi na tweeta THR, potwierdzając rolę Mackie w filmie i jednocześnie potwierdzając, że nie będzie wznawiał swojej ośmioletniej misji jako tytułowa postać.

W ślad za wydarzeniami z serialu Disney+ z zeszłego roku”Sokół i Zimowy ŻołnierzPostać Mackie Wilsona w końcu przejęła ster jako kolejny Kapitan Ameryka po latach grania w Falconie.

Evans zadebiutował jako Kapitan Ameryka w Captain America: The First Avenger w 2011 roku, piątym filmie Marvel Cinematic Universe.

Malcolm Spellman, twórca i scenarzysta Winter Soldier, pracuje obecnie nad scenariuszem z Dalanem Mussonem, który jest scenarzystą serialu.

Chociaż ekipa filmowa wciąż pracuje, nigeryjsko-amerykański reżyser Julius Onah („Paradoks Cloverfield”) ma wyreżyserować „Captain America 4.”.

Data premiery filmu nie została jeszcze ogłoszona.

W zeszłym miesiącu podczas promocji swojego nowego filmu „Rok świetlny”, Evans Powiedzieć Wiadomości Yahoo, które Mackie jest dokładnie odpowiednim facetem do roli Kapitana Ameryki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *