Chris Evans żartobliwie pyta Jeremy’ego Rennera, czy ktoś sprawdzał śnieg po wypadku – Deadline

Chrisa Evansa pompuj go Mściciele Współgwiazda Jeremiego Rennera Kontynuując rekonwalescencję po zagrażającym życiu wypadku spowodowanym opadami śniegu.

the hak Gwiazda udostępniła aktualizację stanu zdrowia swoim fanom w mediach społecznościowych, pokazując go podczas sesji odwykowej, gdzie powiedział: „Chcę podziękować wszystkim za ich wiadomości i troskę. Tyle miłości i uznania dla was wszystkich. Te ponad 30 złamanych kości będzie naprawić i stać się silniejszym, tak jak pogłębia się miłość i więź.” Z rodziną i przyjaciółmi”.

Krótko po tym, jak Renner się zaręczył, Evans żartował z nim, dodając na Twitterze: „To twardy przedsiębiorca. Czy ktoś sprawdził Snowy Cat? Wysyłam dużo miłości”.

Renner obejrzał tweeta i poinformował o tym, jak Snowcat napisał: „Kocham cię, bracie… Sprawdziłem, co u Snowcat, potrzebuje paliwa”.

Rennera 1 stycznia miałem wypadek podczas odśnieżania Musiał zostać przetransportowany samolotem do szpitala po doznaniu „urazu klatki piersiowej i kości tępym narzędziem”. Aktor trafił do szpitala w stanie krytycznym i przeszedł operację.

Kilka dni po operacji, Renner Ponownie pojawił się w mediach społecznościowych Dziękuję wszystkim za życzenia. Władze przedstawiły relację z incydentu, mówiąc: „Na podstawie dochodzenia, w tym momencie pan Renner został przejechany przez PistonBully. Naoczny świadek szczegółowo widział pana Rennera wsiadającego do samochodu PistonBully’ego i nie widział go ponownie, dopóki PistonBully nie zatrzymał się w kopiec śniegu przed jego podjazdem”.

Do 16 stycznia Informuje Rennera, że ​​wrócił do domu kontynuować jego powrót do zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *