Chris Pine opowiada o utracie roli „OC” z powodu „złego trądziku”

Chris Pine otwarcie mówi, że nie dostanie w nim roli Ryana Atwooda Dobra Z powodu trądziku, na który wówczas cierpiał.

W Witamy w OC: Historia mówionaktóry został wydany z okazji 20. rocznicy serialu, ujawnił to dyrektor castingu Patrick Rush Gwiezdny Trek Gwiazda nie dostała głównej roli w programie Fox ze względu na problemy skórne.

Podczas swojego wystąpienia na Szczęśliwy, smutny, zdezorientowany Podcast przed premierą reżyserskiego debiutu Payne’a, pulmanowski, Prowadzący program Josh Horowitz zapytał go, czy opowiadanie o tym, jak stracił rolę z powodu trądziku, to zespół stresu pourazowego, czy też bolesny punkt.

„Nie, to znaczy, że to część mojego życia. Widzisz, czy chciałbym…? I ten mężczyzna nie musiał o tym rozmawiać. To znaczy, to jego przywilej”. Cudowna kobieta Gwiazda powiedziała. „Kiedy byłam nastolatką, miałam problemy ze skórą, a po studiach znów zaczęła pękać. Brakowało mi… Dobra, melodramat dla nastolatków. Rozumiem, że chcieli, żeby piękni ludzie robili piękne rzeczy, a zła, młoda miłość nie jest kluczem [to that]„.

Kiedy prowadzący zażartował, że to wielka szkoda, że ​​aktor nie dostał tej roli, bo jego kariera mogłaby potoczyć się lepiej, gdyby ją dostał, Payne odpowiedział: „Nie chcę mówić: «Jestem wdzięczny, że tak się stało». nie uda mi się go wylądować. [the part].’ „Wszystko w porządku, ale on cierpi na zespół stresu pourazowego” – dodał. „To żadna przyjemność mieć złą skórę… To był jeden z najbardziej bolesnych momentów w moim życiu, ale to moja historia, stary.

Naklejka z YouTube'a

Rolę Ryana Atwooda otrzymał Ben McKenzie, który wystąpił u boku Mischy Bartona, Adama Brody’ego, Rachel Bilson, Petera Gallaghera, Kelly Rowan, Melindy Clarke, Tate Donovan i Alana Dale’a, a w powracających rolach wystąpili Chris Pratt i Olivia Wilde.

READ  Reklamy armii amerykańskiej Jonathana Majora „Bądź kimkolwiek potrafisz” zostały wycofane po aresztowaniu – The Hollywood Reporter

W dalszej części rozmowy z Horowitzem Payne opowiedział, jak trudno mu było mieć silny trądzik w okresie dorastania, zauważając, że miało to na niego wpływ emocjonalny.

„To bardzo dziwna rzecz. Ludzie mówią o otyłości – i oczywiście rozumiem, jakie to trudne – albo mówią o czymkolwiek innym i mam wrażenie, że trądzik jest postrzegany jako coś w stylu: „Och, to jest to samo, co ty”. „Przeżywam to jako nastolatek”. „Możliwe” – powiedział. „To może być jak pryszcz na czole. Może też być bardzo wyniszczające i paraliżujące emocjonalnie, tak jak było w moim przypadku”.

„Dla każdego, kto przez to przechodzi: rozumiem cię, słyszę cię, byłem tam, wiem to. Wiem, jakie to może być frustrujące i w jaką głębię żalu może cię wciągnąć, ale tam to jaśniejszy dzień” – podsumował.

Payne wyreżyserował, zagrał i był współautorem scenariusza pulmanowski, który podąża za jego postacią, Darrenem Barenmanem, sprzątaczem basenów w Los Angeles, który spędza dni na pielęgnacji basenu w swoim apartamentowcu Tahiti Tiki. Pewnego dnia podchodzi do niego femme fatale, aby odkryć korupcję, a on zgadza się spróbować uczynić swoje rodzinne miasto lepszym miejscem do życia.

Pulmanowski Teraz w kinach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *