Firmy PR spotykają Union przed terminem – The Hollywood Reporter

W poniedziałek główne firmy public relations reprezentujące czołowych hollywoodzkich aktorów zorganizowały telekonferencję z przedstawicielami SAG-AFTRA w celu omówienia protokołów i najlepszych praktyk w zakresie promocji w przypadku wezwania do strajku, jeśli związek zawodowy i Stowarzyszenie Producentów Filmowych i Telewizyjnych tego nie zrobią. Osiągnij porozumienie przed środowym terminem.

Połączenie konferencyjne potwierdzone Reporter z HollywoodPojawia się, gdy negocjacje rozpoczynają się po dwutygodniowym przedłużeniu, w którym Al-Ittihad i studia rywalizowały w tę iz powrotem o nowy kontrakt.

Kwestia merchandisingu pojawiła się w miarę postępu letniego sezonu filmowego, a nominacje do nagrody Emmy zaplanowano na środę. Podczas gdy Festiwal Filmowy w Cannes szalał bez przerwy, a reżyserzy i reżyserzy promowali swoje projekty studyjne jako reżyserzy, strajk SAG-AFTRA zadałby poważne ciosy rundom PR, a także wysiłkom FYC.

Comic-Con w San Diego rozpocznie się 20 lipca i odbędzie się bez ogromnych paneli promocyjnych studia takich jak Marvel i Warner Bros. / DC Studios, które pomija zwykłą stację Hall H, wraz z Netflix i Universal.

lalka Barbie, jedno z największych wydawnictw tego lata, miało swoją premierę w niedzielę wieczorem i ma kilka przystanków na międzynarodowej trasie koncertowej. Przed premierą filmu w Shrine Auditorium reżyserka Greta Gerwig zwróciła uwagę, że ona lalka Barbie Współscenarzysta i partner Noah Baumbach nie był obecny z powodu trwającego strajku Gildii Pisarzy. Powiedziała: „Nic w lalka Barbie Stało się to bez niego i nic nie dzieje się w Hollywood bez książki.”

SAG-AFTRA nie odpowiedział na prośbę o komentarz.

różnorodny Jako pierwszy przekazał wiadomość o spotkaniu.

READ  Coronation Bus ma elektryczne szyby i klimatyzację

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *