Chris Rock żartuje: „Odzyskałem słuch” po tym, jak Will Smith został wykluczony z rozdania Oskarów za to, że został spoliczkowany

Chris Rock podobno odniósł się do incydentu z Willem Smithem podczas rozdania Oscarów w 2022 roku podczas imprezy w piątek wieczorem (8 kwietnia).

Wcześniej tego dnia akademia ogłosiła, że ​​będzie Smith miał zakaz uczestniczenia we wszystkich wydarzeniach akademickich przez dziesięć lat.

Podczas transmitowanej w telewizji ceremonii Smith uderzył Rocka na scenie i przeklął go po tym, jak komik szydził z jego żony: Jada Pinkett Smith.

„Jada, kocham cię. Ji Jin 2„Rock”, zażartował, wyraźnie nawiązując do golenia głowy Pinketta Smitha. Pinkett Smith poinformowała w zeszłym roku, że ogoliła głowę po utracie włosów.

Smith, który później zdobył nagrodę dla najlepszego aktora podczas ceremonii, wszedł na scenę i uderzył w Rock, po czym krzyknął na niego dwukrotnie: „Nie używaj imienia mojej żony w twoich cholernych ustach”.

Papier kalifornijski pustynne słońce Komik cytuje jego wypowiedź w serialu w Fantasy Springs: „Wszystko w porządku, mam pełny program i nie mówię o tym [the Will Smith incident] Więc dostaję swoją pensję.

„Życie jest dobre. Potem zażartował.

Will Smith i Chris Rock kłócą się o Oscary w 2022 r.

Według gazety, uczestnikom zabroniono wnoszenia telefonów komórkowych do budynku podczas koncertu Rock i otrzymali woreczki z blokadą dla wszystkich urządzeń mobilnych.

był sprawcą Wcześniej wspomniałem o przerażającym incydencie z Oscarem podczas imprezy w zeszłym tygodniuaby powiedzieć publiczności, że „nadal przetwarza” to, co się wydarzyło.

READ  Kanye West próbuje przywrócić Donda Academy w kościele w okolicy Los Angeles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *