Christian Watson robi coś, czego przyszły debiutant Packers nie zrobił od 68 latObrazy Getty’ego

Nowicjusz Packers Christiana Watsona Było ok przez tydzień.

Od niedzieli do czwartku strzelił pięć bramek. Nie miał absolutnie nic w sześciu grach, w które grał wcześniej.

Sześć dni wcześniej przeciwko Cowboys, Watson miał cztery zaczepy na 107 jardów i trzy przyłożenia. W czwartek przeciwko Tytanom Watson złapał cztery podania na 48 jardów i dwa przyłożenia.

Czyniąc to, Watson naśladował wyczyny legendy Packers. Z trzema wynikami w niedzielę i dwoma w czwartek, Watson został pierwszym debiutantem franczyzy, który to zdobył Wiele połowów za przyłożenia w kolejnych grach Od czasu Super Bowl jestem mistrzem Maxem McGee. w 1954 roku

30 października tego roku McGee złapał trzy podania na 104 jardy i trzy przyłożenia w wygranym 37-14 meczu z Filadelfią. 7 listopada McGee dodał dwa przyłożenia, po pięciu łapach na 77 jardów w przegranym 28-23 meczu z Chicago.

Przypadkowo Packers udają się do Filadelfii, a następnie do Chicago, począwszy od następnej niedzieli wieczorem. Jeśli Green Bay ma jakąkolwiek nadzieję na odwrócenie sytuacji, zespół będzie potrzebował Watsona, aby kontynuował to, co robił.

Lepiej by było, gdyby zrobił to wcześniej. Ale zajęło mu trochę czasu, zanim w pełni oswoił się z atakiem i opanował rozgrywającego Aarona Rodgersa Całkowicie wygodny z byczym odbiornikiem. Tym bardziej, że Rodgers postanowił zrobić z siebie rarytas podczas offseason.READ  Verstappen tworzy historię F1, gdy pokonuje Hamiltona do zwycięstwa w Meksyku za 14. zwycięstwo w sezonie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *