Sony obniża ceny gier i akcesoriów na PS5 przed Czarnym Piątkiem

Sony przeprowadziło kilka całkiem niezłych ofert wakacyjnych na cyfrowe gry wideo na PS5 i PS4, a także akcesoria PS5, takie jak kontroler DualSense. nie wymienię Wszystkie oferty gier dostępne w PlayStation Storeale Oto najlepszy sposób na podkreślenie znaczenia zniżek na gryMożesz na przykład zdobyć trzy ekskluzywne gry na PS5, Ratchet & Clank: Rozłami zwrócićI Ghost of Tsushima: wersja reżyserska, za mniej niż 100 USD (30 USD za sztukę). Jest to dalekie od pierwotnego kosztu 70 USD za tylko jeden z tych tytułów. Najnowsze gry, np Horyzont Zakazany Zachód i Gran Turismo 7, to umowa o wartości 39,89 USD za wydanie dla wersji na PS5. A potem tam Kolekcja Uncharted: Dziedzictwo złodzieiktóry kosztuje tylko 19,89 USD.

na urządzeniach, Jim Stopi AmazonkaI najlepsza oferta sprzedają Każdy kolorowy kontroler DualSense za 49,99 USD (20 USD zniżki lub więcej, w zależności od koloru). Ten gamepad działa również świetnie na komputerze PC, jeśli szukasz tylko dodatków. Mam słabość do modeli niebieskich, różowych i fioletowych, ale wszystkie wyglądają fajnie na swój sposób. Poprzednie rabaty skutkowały rabatem w wysokości 10 USD, więc jest to całkiem spora sprawa.

Meta wypuściła na Czarny piątek zestaw gogli wirtualnej rzeczywistości Quest 2 Ma 128 GB i jest dostarczany z 2 grami. Kosztuje 50 USD mniej niż zwykle, 349,99 USD, jednak zawiera Saber wygrał (Normalne włączenie po wzroście ceny o 100 USD w okresie letnim) f Resident Evil 4 VR Zabawki. Możesz złapać ten pakiet u wielu sprzedawców, w tym Amazonka i najlepsza oferta.

W przeciwieństwie do poprzednich modeli Chromecasta, ten model 2020 zawiera łatwego w obsłudze pilota. Chromecast obsługuje rozdzielczość 4K z dźwiękiem Dolby Vision HDR i Atmos, jeśli masz odpowiedni typ głośnika. Jeśli próbujesz zdecydować, które urządzenie do przesyłania strumieniowego kupić, jest to świetna jakość za tę cenę. Przeczytaj naszą recenzję.

READ  Wyciekły trzy lutowe tytuły Xbox Game Pass

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *