Cincinnati Bengals QB Joe Burrow przygotowuje się do bezpośredniego starcia w meczu o tytuł AFC z Kansas City Chiefs.

Cincinnati — Bengal rozgrywający Joe Burrow Wiedział, że w niedzielę zadzwoni mu w uszach.

Jednym z najgłośniejszych miejsc w NFL, podczas którego Cincinnati przygotowuje się do niedzielnego meczu o mistrzostwo AFC z Kansas City Chiefs, jest głównym tematem rozmów. Burrow powiedział, że odpowiada to temu głębokiemu trendowi po sezonie.

„Zawsze będzie to temat, kiedy grasz na drodze w fazie play-off” – powiedział Burrow. „W zeszłym tygodniu było głośno, naprawiliśmy to, mieliśmy dwa błędy.

„Ale pośród tego hałasu myślę, że mieliśmy dobry tydzień treningu. Myślę, że będziemy na to lepiej przygotowani”.

Bengalczycy przez cały tydzień przygotowywali się na spodziewany poziom decybeli na stadionie Arrowhead w Kansas City. Cincinnati Paul Brown nagrał sztuczny tłum do treningu na stadionie.

Księga Rekordów Guinnessa uznała zwycięski rajd Kansas City przeciwko New England Patriots w poniedziałek wieczorem 2014 roku jako największy tłum na stadionie przy 142,2 decybeli.

Jednak pojemność boiska jest mniejsza niż wielu boisk piłkarskich uczelni, w tym w SEC.

„Myślę, że wielu facetów, zwłaszcza Joe, jest na to gotowych, ponieważ faceci go lubią i (Jamar) Chase A towarzysze, którzy grali w SEC grali z przeciwnikami, gdzie na stadionie były setki tysięcy kibiców, „Biały odbiornik bengalski Tyler Boyd Powiedział.

Jednak Bengalczycy muszą być dobrze przygotowani na wszelkie możliwe niepowodzenia w Kansas City. Cincinnati spędził tydzień w oczekiwaniu na cały hałas i jego niewerbalną komunikację.

Cincinnati straciło dwa nietrafione rzuty karne w zeszłotygodniowym zwycięstwie drogowym nad Tennessee w play-offach dywizji. Bengalczycy opuścili sprzęt Jonah Williamsktóry grał w uniwersytecką piłkę w Alabamie, powiedział, że oba stadiony są o wiele głośniejsze.

„To wielka sprawa” – powiedział Williams. „Nie sądzę, że te rzeczy wzajemnie się wykluczają. Myślę, że SEC [stadiums] Głośno, a strzała może być głośna. Nie sądzę, by ktokolwiek ich obrażał, mówiąc to.

READ  6 stycznia Komitet twierdzi, że współpracownicy Donalda Trumpa próbowali przekupić świadków

Czwarty w rankingu Bengalczycy starają się zablokować hałas, zdenerwować Kansas City i awansować do Super Bowl po raz pierwszy od 1989 roku. Williams dodał, że w pewnym momencie cały hałas w końcu trafi do głuchych uszu.

„Może to być 140 decybeli” – powiedział Williams. „To może być 300 decybeli. To nie jest bar. Nie możesz mieć bębnów do uszu. Ale jeśli komunikujesz się werbalnie i dobrze rozumiesz projekt i to, jak razem działa, to jest nasz projekt”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *