CNBC mówi, że Pixel Fold zostanie wprowadzony na rynek w czerwcu za ponad 1700 USD – Ars Technica

Zbliżenie / Pixel Fold OnLeaks pokazany na grudzień. Szereg wycięć na pasku tylnego aparatu jest interesujący, podobnie jak wewnętrzna kamera, która żyje w grubej ramce ekranu.

Czy Pixel Fold kiedykolwiek będzie istniał? Coraz więcej plotek mówi, że pierwszy składany telefon Google zostanie zaprezentowany na Google I/O w maju. Najnowsza plotka z Jennifer Elias z CNBC, który powiedział, że urządzenie zostanie ogłoszone na I/O i trafi do sprzedaży gdzieś w czerwcu, w cenie „ponad 1700 USD”. To Poprzedni raport WinFuture powiązał również Pixel Fold z czerwcową datą premiery.

Raport opiera się na wewnętrznych zdjęciach i dokumentach widzianych przez CNBC oraz szczegółowo opisuje wiele specyfikacji, które widzieliśmy w poprzednich plotkach: jest 7,6-calowy wyświetlacz wewnętrzny, 5,8-calowy wyświetlacz zewnętrzny i układ Google Tensor G2. Mówi się, że telefon waży 10 uncji, czyli 283 gramy, czyli jest cięższy niż Galaxy Fold 4. Jedną z zaskakujących cech jest wodoodporność, której nie próbował żaden składany sprzedawca inny niż Samsung.

Raport cytuje wewnętrzny dokument, który mówi, że telefon ma „najtrwalszy zawias w składanym”. Trwałość jest głównym problemem w przypadku urządzeń składanych, ale większość obaw koncentruje się na ekranie, więc skupienie się na zawiasie byłoby interesującą strategią marketingową. Nawet Samsung, który działa w czwartej generacji tych urządzeń, nie mogę Zatrzymywać się Oferta z śmierć Dokładnie wzdłuż zagięcia ekranu. Istnieją jednak skargi na zawiasy. W każdej chwili strona główna Galaxy Fold subreddit Około 50 procent skarg dotyczy zepsutych wyświetlaczy, a 10 procent dotyczy zepsutych zawiasów.

Kolejna oferta OnLeaks.
Zbliżenie / Kolejna oferta OnLeaks.

na Przecieki W grudniu zaprezentował urządzenie, które zawierało kilka interesujących szczegółów. Wyświetlacz ma oczywiście motyw paska aparatu z poprzednich pikseli, choć został nieco zmodyfikowany, aby nie przechodził od krawędzi do krawędzi z tyłu telefonu. Na lewo od drążka aparatu znajdował się zauważalny zestaw otworów o nieznanym przeznaczeniu. Wygląda na to, że jest częścią sieci głośników, ale byłoby to dziwne miejsce dla mówcy, a załączony raport pokazuje lokalizacje głośników. Zwykle w pobliżu zespołu tylnej kamery znajduje się jeden otwór na mikrofon, ale to powinno być to Jeden dziura – to 19. dlaczego?

READ  OK Google, przynieś mi Coca-Colę: gigantyczne prezentacje AI robotów pobierających napoje gazowane

Inną interesującą rzeczą w OnLeaks jest powrót naszego starego znajomego Edge Screen. Wewnątrz składanego urządzenia znajdują się duże puste przestrzenie nad i pod ekranem. Na górze znajduje się wewnętrzna kamera, a reszta ramki wydaje się zajmować miejsce. Standardowy projekt Samsunga obejmowałby aparat z otworem i znacznie lepszy wyświetlacz wewnętrzny.

O Pixel Fold mówi się od lat, z kilkoma różnymi modelami wymienionymi w kodzie Androida, ale nigdy nie ujrzał światła dziennego. Google generalnie nie jest straszny w utrzymywaniu swojego sprzętu w tajemnicy; Nierzadko można zobaczyć szczegółowe praktyczne posty dotyczące niewydanych pierwszych urządzeń Pixel pozostawionych w barze, wystawionych na sprzedaż w serwisie eBay lub „pożyczony, pożyczony z placówki testowej. Nie widzieliśmy ani jednego ujęcia Pixel Fold w prawdziwym życiu, podczas gdy zdjęcia innych urządzeń Google I/O, Pixel 7a i Pixel Tablet, wyciekły kilka razy. Jeśli czerwcowa data premiery naprawdę jest, spodziewalibyśmy się, że ktoś zacznie robić zdjęcia lada dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *