Co dalej z Derekiem Carrem?

Obrazy Getty’ego

Ławki rozgrywającego Raiders Dereka Carra Staje się to jasną i oczywistą wskazówką, że zespół już z tym skończył. w czwartek PFT na żywozajęliśmy się trudnościami związanymi z handlem Carr.

Krótko mówiąc, Raiders nie mogą go wymienić, zanim jego gwarancja kontuzji w wysokości 40,4 miliona dolarów nie zostanie w pełni wykorzystana. Jakakolwiek nieoficjalna umowa dotycząca jego wymiany pierwszego dnia Major League Soccer w marcu byłaby całkowicie niewykonalna. Nowy zespół może się wycofać, pozostawiając Raiders z torbą o wartości 40,4 miliona dolarów.

Ponadto Karr ma klauzulę zakazu handlu. Jednak, jak powiedzieliśmy w przeszłości, nie jest to tak ważne w umowach rozgrywających; Żaden zespół nie zamieniłby się na rozgrywającego, który nie chciałby do niego dołączyć – zwłaszcza z zobowiązaniem w wysokości 40,4 miliona dolarów od momentu zawarcia umowy.

Więc tak, jest bardzo prawdopodobne, że Najeźdźcy będą musieli odciąć Karra. Tak czy inaczej, w 2023 roku będzie miał nowy zespół. Kiedy już to zrobi, gdzie będzie?

Poniżej znajduje się możliwie najszersza lista zespołów, które prawdopodobnie weźmiesz pod uwagę.

Liderzy: Zawsze szukają rozwiązań w rozgrywającym, a były trener Raiders, Jack Del Rio, jest tam (przynajmniej na razie) koordynatorem obrony.

Samoloty: Mike’a White’a Miał być wolnym agentem, W.J Zacka Wilsona Mówi się, że jest zrobione. Carr może zaktualizować inne opcje.

Patrioci: Jeśli to skończą Maca Jonesa (Albo jeśli skończy się to na Jonesie), czy mogą znaleźć sposób na wyszkolenie Carra? Byłaby to intrygująca zmarszczka, biorąc pod uwagę, że były koordynator ofensywy Patriotów, Josh McDaniels, rok później zdecydował, że Carr nie jest odpowiedzią.

Delfiny: Co oni zamierzają z tym zrobić Toa TagovailoaKto wkracza w ostatni rok swojego kontraktu? Decyzja w sprawie jego wyboru na piąty rok jest zaplanowana na maj 2023 roku. Większa decyzja może zostać podjęta, czy zatrzymać rozgrywającego, który jest stale narażony na późniejszy wstrząs mózgu.

READ  Luka Doncic tworzy historię NBA dzięki historycznemu hat-trickowi, gdy Dallas Mavericks pokonało New York Knicks

Crows: Carr, teoretycznie, staje się opcją w przypadku wymiany Lamara Jacksona. Musieliby jednak znacznie bardziej zmienić swój atak, obracając się do Kar, niż gdyby po prostu przełączyli się na niego. Tylera Huntleya.

Titans: Wszystkie opcje mogą być na stole dla ewentualnego rozgrywającego w Nashville, w zależności od tego, jak potoczy się bieżący sezon.

Teksańczycy: będą szukać rozgrywającego i większość zakłada, że ​​go zaprojektują. Byłoby dobrze, gdyby brat Davida Carra przyjechał do Houston i dobrze się rozwijał.

Colts: po Philipie Riversie, Carsona WentzaI Matta RyanaColts wolą wydostać się z obrotowych drzwi weteranów rozgrywających. Carr może być lepszy niż którykolwiek z innych, których dodali.

Giants: David Carr wygrał Super Bowl z Giants, aczkolwiek jako rezerwowy. Wielu zakłada, że ​​go zachowają Daniela Jonesa. Czy Derek Carr jest ogólnie lepszym graczem? To jest coś, o czym musi zadecydować front office i sztab szkoleniowy.

Czarny: Założenie odeszło Jareda Goffa Wyjawiłem się Jaredowi Goffowi w 2023 roku. To było zanim Derek Carr stał się dostępny.

Całe NFC South: Każda drużyna w najgorszej dywizji piłkarskiej nie ma wyraźnego i ugruntowanego rozgrywającego. Każdy z nich może (powinien) ocenić CAR.

Seahawki: Gino Smith i Drew Lock Obaj mają być wolnymi agentami. Co więcej, Carr mógłby zapewnić niewielką dźwignię, aby Geno miał bardziej rozsądne oczekiwania umowne.

Rams: Tak, Rams. Mateusza Stafforda W zeszłym roku wygrała Super Bowl. Ale w lutym skończy 35 lat. Ma 35 lat. Miał więcej niż kilka kontuzji, a my prawdopodobnie wiemy tylko o niektórych z nich. Ma również 57 milionów dolarów odszkodowania, które zostało w pełni zagwarantowane w marcu 2023 roku. Biorąc pod uwagę, że limit został przedłużony w zeszłym roku, Rams mogą nie mieć innego wyjścia, jak tylko ugryźć kulę w swoim niefortunnym drugim kontrakcie z rzędu dla rozgrywającego.

READ  Caleb Williams, gwiazda drugiego roku w USC, wygrywa Heisman Trophy 2022

Nigdzie: Carr może przejść na emeryturę, jeśli ma na myśli to, co powiedział w przeszłości o graniu tylko dla Raiders. Ostatnio Carr powiedział to po podpisaniu swojego ostatecznego kontraktu: „Chciałem po prostu być Ryderem. I powiedziałem mojemu agentowi, powiedziałem:„ Będę Ryderem lub będę grał w golfa, jakbym nie chciał grać nigdzie indziej.'” Tym właśnie dla niego jest to miejsce. Moje „.

Może czuć się inaczej teraz, gdy „to miejsce” powiedziało mu, że nie ma tam dla niego miejsca. Jeśli zmieni swoją pozycję, grając tylko Raiders, będzie miał opcje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *